Ozdabianie na ślub

Niepokoisz się jak ma być udekorowana sala weselna dla gości? Pytasz wszystkich znajomych jak przystroić kościół na ślub? Bardzo dużo osób decyduje się, by skorzystać z baloników! Ich mieszanki mogą na prawdę zmienić brzydkie pomieszczenie w cudeńko i stwarzać niezapomniane skutki. Nie tylko znaczące jest ich rozmieszczenie, ale również dobranie odcieni tak, by wrażenia były podwójne. Na pewno fajnie jest postarać się o wynajęcie firmy, która zajmuję się integralnym ozdabianiem sali balonami. Jeżeli osobiście mamy zamiar to robić, musimy zaopatrzyć się w efektywną pompkę i kogoś, kto pomoże nam to wszystko związywać. Atrakcyjnym pomysłem jest używanie strojnych tasiemek do złączania balonów.

Wprowadzą one nadzwyczajne szumy, które będą cieszyć oko. W pawilonach oferowana jest masa serpentyn i kolorowych paseczków, dzięki którym sala będzie kusiła do zabawy i potańcówek. Taśmy i kokardki ładnie prezentują się przy krzesłach i firanach. Ostatnimi czasy dość atrakcyjne (polecana przez każde forum ślubne) stały się dekorowane piórka umieszczone na żyłkach. Można nimi ozdobić sufit i ściany. Wszystko dopełnimy brokatem i różami, a goście będą olśnieni!

Nie zapomnij poprosić kogoś by zaopiekował się kwiatami, bo po paru godzinach w ciepłym i bez dodatkowych pielęgnacji może okazać się, że przestały być ozdobą!

1 Comment on "Ozdabianie na ślub"

  1. In-formatorRules | 2 lipca, 2012 at 13:19 |

    Dodam tu tylko, że dekorowanie sali ślubnej czy kościoła to jedno, ale poza tym przydałaby się jeszcze profesjonalna oprawa w postaci dobrego studia filmowego, które uwieczniłoby ozdoby na taśmie:)
    Nie wiem czy tu mogę, ale polecę Studio Ślubne http://www.studio-slubne.eu – niesamowite robią filmy. Pozdrawiam!

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.