Organizacja podróży służbowych z polskim narzędziem Hotailors!

Sprawna, a przy tym oszczędna organizacja podróży służbowych wcale nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście dla przedsiębiorców, którym zależy i na oszczędnościach i na doskonale zaplanowanej podróży, istnieje rozwiązanie, które pozwoli organizować je 90% szybciej i 30% taniej!

Rozwiązanie, jakim jest specjalistyczne narzędzie do organizowania służbowych wyjazdów, opracowane przez Hotailors Poland, to rzecz niezbędna dla dynamicznie rozwijającej się firmy, która często wysyła pracowników w podróże służbowe. To również perfekcyjnie skrojone narzędzie dla właścicieli firm jednoosobowych, którzy sami muszą dbać o właściwy przebieg swoich wyjazdów, a z racji zawodowego zabiegania, wcale nie jest to dla nich proste.

Czym jest narzędzie Hotaliors Poland?

W największym uproszczeniu jest to drobiazgowo zaplanowany system, który integruje ze sobą wszystkie procesy związane z przygotowywaniem się do służbowej podróży. Na stronie https://hotailors.com/pl/ można zapoznać się ze szczegółami tej innowacji lub umówić się na obejrzenie jej wersji demo.

Narzędzie pozwala na zarządzanie z jednego miejsca wszystkim tym, co nieodłącznie wiąże się z wyjazdami: upraszcza dostęp do systemów rezerwacji, ułatwia rozliczanie podróży służbowej i sprawia, że przedsiębiorca oszczędza swój cenny czas na to wszystko, co wcześniej musiał robić sam. Delegacja rozliczenia jest intuicyjna i szybka, a samo narzędzie pomaga zaplanować zarówno indywidualną, jak i grupową podróż służbową. W przypadku większych firm, dla których podróż służbowa grupowa zawsze była organizacyjnym wyzwaniem, ten program będzie prawdziwą rewolucją biznesową – chociażby dlatego, że wszystkie koszty, wszystkich podróżujących znajdują się finalnie na jednej, zbiorczej fakturze za dany miesiąc.

System stworzony jest dla kadry zarządzającej, umożliwia opracowanie spójnej polityki podróży w firmie i wprowadzenie narzędzi do automatycznego zarządzania wydatkami. To z kolei pozwala obniżać koszty całej wyprawy i to bez względu na to czy jest ona przygotowywana dla jednej, dwóch czy czterdziestu osób. W kategorii podróż służbowa koszty – system nie ma sobie równych! Sprawia, że oszczędności w firmie są widoczne od razu, a do tego, nie czyni przygotowań do delegacji męczącym obowiązkiem, a prawdziwą przyjemnością. Z kolei kadrze pracowników pozwala na szybsze i sprawniejsze rezerwowanie hoteli oraz przejazdów, bez konieczności spełniania całej masy dotychczasowych warunków związanych z dokumentacją i jej przechowywaniem do późniejszego przekazania szefostwu.

Organizacja podróży służbowych z polskim narzędziem Hotailors to również pełne wsparcie 24/7, dzięki któremu firma i jej pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na pomoc w czasie swojej wyprawy.