Ogórkowa regeneracja dla oczu

Ogórek jest znany ze swoich kojących właściwości. Dlaczego więc nie położyć go na oczy? To nic nie szkodzi, jeśli nie macie przy sobie świeżego ? Eyeye płatki ogórkowe na oczy to wybór nawet lepszy, bo wzbogacony witaminami.

Długie godziny spędzone w pracy, stres, kurz, niewyspanie? wszystkie te czynniki sprawiają, że blask naszych oczu zanika i pojawiają się wory pod oczami. Nie zawsze jednak można wyeliminować negatywne czynniki, które na to wpływają. W takim wypadku pomogą nam Eyeye płatki ogórkowe na oczy. Wystarczy położyć je na powiekach oczu i poczuć przyjemne orzeźwienie, wraz z którym w naszą skórę wnikają wyciąg z żeń-szenia, rumianku, herbaty oraz witaminy B5 i E. Antyutleniacze zawarte w Eyeye płatkach ogórkowych zadbają o zdrowie Twoich oczu i pozwolą cieszyć się ich blaskiem na dłużej.

Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami wypoczywania w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami (choć wątpię by było wiele takich osób), to należy zadbać o oczy w inny sposób. Dobrym sposobem jest systematyczne używanie kropli do oczu. Oczywiście muszą być to krople nawilżające oko, które mają właściwości odżywcze.

Nie należy mylić ich z kroplami przeznaczonymi do leczenia chorób oczu, ponieważ stosując takie krople bez nadzoru lekarza, można tylko narobić sobie kłopotów.

Na zmniejszenie napięcia w gałce ocznej, które jest najczęściej przyczyną zmęczenia oczu, pomocne są różnego rodzaju ćwiczenia oczu. Warto zapytać swojego okulistę o to, które ćwiczenia należałoby wykonywać, i już po kilku minutach ćwiczeń dziennie oczy poczują różnicę.

1 Comment on "Ogórkowa regeneracja dla oczu"

  1. Yhym, moja mama np dość często strzela sobie maseczkę z ogórków, i ja też czasem korzystam (przyznaję, że po tym oczy są świeższe). Zresztą mój okulista (jestem klasycznym przykłądem okularnika) mówi, że takie naturalne metody stosowane z rozwagą i po uprzednim dopytaniu lekarza, rzeczywiscie mogą być bardzo przydatne, wiec warto korzystać.

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.