Oferty telefonii komórkowej,,tylko SIM”

Gdy mówimy o ofercie tylko SIM warto w pierwszej kolejności rozpatrzyć wszystkie jej założenia. Najprościej rzecz ujmując jest to promocja bez telefonu. Klienci posiadający kosztowne telefony i płacący wysokie abonamenty szybko przekonują się do ofert Tylko SIM. To doskonały sposób nie tylko na obniżenie miesięcznych rachunków, ale też na zatrzymanie swojego telefonu, który nie dość, że był drogi to jeszcze ma wszystkie funkcje, które nam odpowiadają i jest naszym ulubionym gadżetem. Mówi się, że takie oferty typu,,tylko SIM” wciąż będą zyskiwały na wartości, a ich sympatyków będzie jeszcze więcej.

Dobrze, nie otrzymujemy od naszego operatora nowej komórki, więc co on nam daje w ramach tej oferty?

Nie ma konieczności wymiany aparatu, tylko karty SIM. Przede wszystkim: niższe koszty eksploatacji obecnego telefonu, czyli tanie rozmowy, duże pakiety minut, tańszy transfer za przesyłanie danych z Internetu. To, że mamy nową kartę SIM nie implikuje wcale, że musimy zmienić numer. To przecież bardzo uciążliwe, zwłaszcza, jeśli prowadzimy biznes. Nie chcemy przecież dzwonić do każdego klienta z wiadomością, że skończyła nam się umowa z operatorem i musimy zmienić numer. To bardzo nieprofesjonalne. Lepiej skorzystać z usług wielu firm czy portali, które zajmują się przenoszeniem numeru z operatora do operatora. Taki jest na przykład serwis Super SIM a także serwis Przeniesienie.com. Te oferty są naprawdę bardzo atrakcyjne. Analizując przedstawiony w serwisie ranking ofert widać wyraźnie, że najlepsze oferty proponują operatorzy sieci pley i t-mobile. Najniższa kwota abonamentu to tylko 19 zł. Następna jest kilkanaście złotych większa. To niedużo z porównaniu z 50 zł w ofercie Mix czy kupowaniu karty z doładowaniem w podobnej cenie. Jedną z ciekawszych propozycji,,tylko sim” jest promocja All Inclusive – oferta bez telefonu w sieci Play. Z uwagi na bezpłatny pakiet dostępu do internetu oferta ta doskonale nadaje się do telefonów typu smartfon.

W ramach naprawdę niskiego abonamentu 39 zł otrzymujemy:300 minut do wszystkich sieci (wymienne na 483 SMS / MMS-ów), 250 MB dostęp do internetu, bezpłatne rozmowy w sieci pley, umowa podpisywana tylko na 12 miesięcy. Dodatkowo gdy zakupu dokonamy przez internet otrzymujemy jeszcze 50 bezpłatnych minut przez 6 m-cy.