O firmie NZauto – profesjonalne przyciemnianie szyb i zmiana koloru samochodu w Krakowie

Nowe auto niezależnie czy pochodzi z salonu, czy też zostało kupione z ?drugiej ręki? jest tym co nas cieszy szczególnie.  Niestety nie zawsze stać nas na opcje z dodatkowym wyposażeniem jak np.  klimatyzacja, nawigacja, przyciemniane szyby lub kolor, który podoba nam się najbardziej.  Zawsze problemem jest bariera cenowa.  Jednak branża samochodowa  dostosowała swoją ofertę do osób, chcących poprawić wygląd zewnętrzny auta, a co ważne, ceny nie powalają z nóg.

Przyciemniane szyby w samochodzie ( z których ich ofertą można zapoznać się na stronie: http://nzauto.pl/ )nie są dziś zjawiskiem rzadkim. Większość nowych modeli jest w takie szyby wyposażona już fabrycznie,  ale dotyczy to często aut z wyższej półki cenowej, a nie z tzw. opcji podstawowej.

Właściciele pojazdów, którzy jeżdżą bez tego udogodnienia narażeni są zwykle na  wyższe temperatury wewnątrz auta (szczególnie w czasie upalnego lata), a w razie wypadku czy stłuczki nie oklejona szyba rozpadnie się w przeciwieństwie do tej przyciemnionej.

Montaż oklejania szyb można przeprowadzać samodzielnie, jednak braki profesjonalizmu widać już po paru tygodniach i zamiast doskonałego wyglądu amatorskie wykonanie bardziej  szpeci pojazd niż go zdobi.  Natomiast, by zmienić kolor samochodu trzeba już bezwzględnie zdać się na fachowców, zwłaszcza jeśli chodzi o jedną z popularnych metod, jaką jest oklejanie auta specjalną folią winylową.  Folia ma tą przewagę nad tradycyjnym malowaniem, że chroni lakier przed uszkodzeniem i zabezpiecza pojazd przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz korozją. Oklejanie w ten sposób jest również dużo szybsze od lakierowania ? trwa zaledwie od 1 do 5 dni, a sama metoda kosztuje znacznie mniej od lakierowania klasycznego.

Przyciemniane szyby i nowy, niespotykany kolor karoserii świadczą również o pewnej indywidualności właściciela, co dla wielu osób jest już wystarczającym argumentem przemawiającym  za taką inwestycją.

Jednak, by wydatek nie okazał się chybiony ważne jest znalezienie zakładu, który posiada doświadczenie w tego typu usługach oraz może się pochwalić znaczną liczbą zrealizowanych zamówień.  Jednym z takich zakładów jest NZautoPL  z Krakowa od lat zajmujący się licznymi usługami podnoszącymi wartość samochodów, w tym przyciemnianiem szyb i zmianą koloru auta.

Be the first to comment on "O firmie NZauto – profesjonalne przyciemnianie szyb i zmiana koloru samochodu w Krakowie"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.