Nowoczesny strop

Ludzie stawiają dziś na nowoczesność nie tylko dlatego, że panuje taka moda. Nowoczesne technologie to także często duże oszczędności i o wiele lepsza jakość. Przykładów tego można znaleźć bardzo wiele w budownictwie. Weźmy na przykład tradycyjny strop gęstożebrowy.

Jeszcze do niedawna była to najpopularniejsza konstrukcja tego typu wykorzystywana w budowie domków jednorodzinnych. Stropy tego typu cechowały się ogromną wytrzymałością, ale ich budowa była zdecydowanie utrudniona. Związane było to z koniecznością wykonywania ogromnej wylewki betonowej oraz układania bardzo ciężkich elementów konstrukcyjnych. Efektem tego były wysokie koszta oraz długi i kosztowny przestój prac budowlanych.

Postanowiłem więc poszukać jakichś nowoczesnych rozwiązań i udałem się na stronę bardzo popularnego serwisu, czyli YouTube. Tam znalazłem dziesiątki różnorodnych filmików właśnie na temat budowania stropów. Największe zaciekawienie wzbudził we mnie strop Terivax.Te nowoczesne konstrukcje stropów to dosłownie same plusy. Nawiązując do stropów gęstożebrowych warto wspomnieć o ich następcy, czyli Teriva Smart. Te elementy konstrukcyjne stropu zapewniają podobną wytrzymałość oraz izolację termiczną jak swój poprzednik. Są jednak dużo tańsze oraz łatwiejsze w transporcie i montażu. Niska waga pozwala wyeliminować konieczność wynajmowania bardzo ciężkich dźwigów. Tutaj wystarczy zwykły HDS do wciągnięcia elementów na górę. Strop Teriva to zdecydowanie najwyższa jakość jaką tylko można sobie wyobrazić. Z ich wykorzystanie budowa Twojego domu będzie wyjątkowo sprawna.

Szukasz specjalistów od wyburzeń? Zgłoś się do Alt-Pro – wyburzenia Gdańsk.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter