Nowoczesne aranżacja wnętrz

Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna rozwiązanie techniczne umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. Sufity napinane można stosować praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń ? od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety,baseny, restauracje, centra handlowe.
oświetlenie sufitu
W takim suficie podwieszanym nie ma żadnych przeszkód aby zamontować w jego płaszczyźnie wszelkie media jak: oświetlenie, głośniki, czujki przeciw pożarowe, klimatyzacje, wentylacje lub inne elementy.
Głównym elementem dekoracyjnym sufitu jest oświetlenie typu Gwieździste niebo lub LED.

Utrzymanie i pielęgnacja światłowodów jest tańsza niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia ponieważ nie określa się żywotności światłowodów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sufitów napinanych oraz oświetlenia światłowodowego. Współpracujemy z instalatorami montujemy sufity w całej Polsce.
sufit napinanyZadzwoń lub wyślij zapytanie przygotujemy dla ciebie wstępną wycenę.

Dzięki zastosowaniu oświetlenia światłowodowego możemy w dowolny sposób kreować wygląd naszego wnętrza,. Dodatkowo dzięki użyciu światłowodów zyskujemy bezpieczeństwo gdyż światło z światłowodów nie posiada napięcia w przewodach i końcówkach świetlnych i nie emituje promieniowania IR oraz UV.
Oświetlenie światłowodowe Gwieździste Niebo możemy skutecznie zamontować tam gdzie tradycyjne oświetlenie jest nie możliwe do zastosowania, ze względu na ciepło, niebezpieczeństwo wybuchu, lub trudności z konserwacją (utrzymaniem) lub trudnością dostępu.

oświetlenie sufitoweProstota tego rozwiązania sprawia, że jest ono kosztowo porównywalne z tradycyjnym sufitem podwieszanym.
W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu.