Nieposkromiona Katarzyna Grochola!

Zielone drzwiMówiąc o dobrej i ciekawej literaturze można chyba śmiało powiedzieć, że Brazylijczycy mają swojego Coelho, Amerykanie – Cobena a my .. Grocholę Katarzynę. Ta słynna wielopokoleniowa pisarka jest najczęściej poszukiwana w trakcie zakupów dokonywanych przez nas w sklepie jakim jest księgarnia internetowa.

Grochola Katarzyna „odkąd tylko pamięta chciała być pisarką”… To marzenie – ku uciesze wielu jej wiernych fanów spełniło się. Nie wiadomo tylko czy sama Katarzyna Grochola była pewna tak wielkiej swojej popularności.

Już niebawem klienci księgarni internetowych między innymi Lideria.pl. będą mogli zapoznać się z najnowszą powieścią tej nietuzinkowej pisarki, matki, szczęśliwej babci oraz  debiutującej tancerki w jednej osobie. Mowa tutaj o szalenie osobistej książce zatytułowanej Zielone drzwi. Książka będzie dostępna już od 12 maja 2010 roku. To książka wyjątkowa. W niej poznamy nie tylko prawdziwe życie Katarzyny Grocholi ale także  zaczerpniemy kolejnej inspiracji do własnej rewolucji i przemiany w życiu. To co wewnątrz serca pisarki poznamy bardzo dokładnie. Być może odnajdziemy nawet w jej historii cząstkę siebie.

Be the first to comment on "Nieposkromiona Katarzyna Grochola!"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.