Muzyka w życiu Candy Girl

Candy Girl czyli Barbara Hetmańska jest słynną polską wokalistką, która od dłuższego czasu odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Droga do nich nie była jednak tak prosta i łatwa jakby się mogło wydawać. Candy girl już jako pięcioletnie dziecko była utalentowaną śpiewaczką, co przełożyło się na pierwsze miejsce w jednym z najsłynniejszych festiwali muzycznych dla dzieci. Dalej było już tylko lepiej, czego owocem było zwycięstwo w mysłowickim konkursie gimnazjalnym, katowickim festiwalu młodzieżowym oraz chociażby na konkursie ?Uwaga Talent?. Tak oto właśnie muzyka zaczęła wypełniać życie Basi.

Jej utwór ?Yeah? został zaprezentowany na opolskim festiwalu w roku dwa tysiące dziewiątym oraz na festiwalu w Sopocie, gdzie zdobył siódme miejsce. Parę miesięcy po nim candy girl wydała swoją pierwszą płytę, która zawierała przeboje takie jak ?Lick it? czy też wspomniany wyżej ?Yeah?. Zaistnienie w środowisku, nowe współprace oraz oczywiście nowe utwory pozwoliły Basi odwiedzać najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce i nie tylko. W roku dwa tysiące dziesiątym bowiem candy girl miała trasę koncertową w Chinach, która składała się aż z trzydziestu występów.

Kilka miesięcy później ogłosiła, że pracuje nad swoją nową płytą, która powinna ukazać się w wakacje bieżącego roku. Ciekawostką jest fakt, iż dwie piosenki zostaną zaśpiewane w duecie z Moniką Albrycht, która jest siostrą Basi. Jak więc widać, nie tylko w życiu candy girl muzyka odgrywa niezwykle dużą rolę, na co dowodem jest właśnie wspomniana, rodzinna kolaboracja.