Model rc to zabawa na długie godziny

Niekiedy rozmyślamy, jaki rodzaj zabawki wybrać dla naszego dziecka, gdy nadchodzi jakaś okazja, Święta czy Dzień Dziecka. Pragniemy aby była ona więcej oprócz wypełnienia czasu na kilka dni czy tygodni. Najlepiej byłoby gdyby posiadała ona jakieś cechy edukacyjne, a oprócz tego pozostawała atrakcyjna dla dziecka. Ciekawą opcją dla chłopców mogą okazać się modele zdalnie sterowane. To małe wersje różnych maszyn i pojazdów, którymi dziecko samo steruje, nadając im ruch. Jak ogromna jest to frajda, dowodzi fakt, że często i dorosły oddaje się tej zabawie.

Mimo że mówi się, że zabawki przeznaczone są dla kilkulatków i może jeszcze uczniów z podstawówki, to mimo tego w sklepach znajdziemy dużo zabawek i dla odrobinę starszych dzieciaków i młodzieży, z jakich na pewno się ucieszą i nie odrzucą takiej niespodzianki. Bywa że i zupełnie dojrzali mężczyźni kupują sobie tego typu sprzęty i poświęcają czas zabawie. Jednymi z nich są modele rc, tzn. pojazdy zdalnie sterowane. Niejeden mężczyzna w tajemnicy myśli o tym, by móc pobawić się takim autem czy samolotem.

Modelarstwo oraz budowanie swoich konstrukcji z klocków jest wielce popularną zabawą wśród nieco starszych dzieciaków. A kiedy do tego model, powstały po zbudowaniu, może się przemieszczać, wówczas satysfakcja jest ogromna. Te zdalnie sterowane modele to jedne z ulubionych zabawek dla chłopców, mimo że bywa też, że i dziewczyny zajmują się nimi z większą chęcią niż np. kucykami. Ta zabawa obfituje w dynamizm, może wziąć w tym udział brat, koledzy albo mama, a do tego może okazać się dobrym uzupełnieniem pozostałych zabaw.

1 Comment on "Model rc to zabawa na długie godziny"

  1. In-formatorRules | 12 września, 2013 at 09:20 |

    Ja tu ostatnio fajny modelik rc kupiłem: http://dobrodziecka.pl/sklep/modele-rc/cat_36.html

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.