Mężczyzna i zapach XXI wieku

Facet to w XXI wieku nie tylko istota stworzona do walki o byt, zarabiania na potrzeby rodziny i dbania o potrzeby władczyni swoich uczuć. Nie musi też odgrywać roli testosteronowego byka tak nagminnie narzucanej przez stereotypy. Zatarcie granic płci sprawiło, że mężczyzna ma prawo dbać o swoją atrakcyjność wizualną w równym stopniu co jego partnerka. Męska uroda składa się nie tylko z olśniewającego uśmiechu, szerokiego karku, wąskich bioder i wyćwiczonych mięśni. Całość nieodpartej męskiej natury warto podkreślić konkretnym zapachem dobranym do właściwego temperamentu, charakteru odbiorcy. Jeśli jest hermafrodytą, zespoleniem cech kobiecych i męskich- z pewnością do gustu przypadnie mu perfum Terre d?Hermes-  przywodzi na myśl zapach lasu po deszczu, roślinny, ale mocny w odcieniu. Jeśli jest perwersyjnym zdobywcą- może wybrać Gucciego- kojarzy się z zapachem gorzkich ziół, kadzidła.

Jeżeli lubi dalekie podróże to z pewnością oszaleje na punkcie orientalnej kompozycji m7 YSL. Największą popularnością wśród panów cieszyć się zawsze będzie klasyka. Przynajmniej w jednej dziedzinie niektórzy faceci pozostają wierni do końca. Niejeden nie wyobraża sobie choćby chwilowego rozstania z ulubionym Obsession Calvina Kleina czy kompozycjami Dolce & Gabana. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ te zapachy to swoista esencja tego, na czym dzisiejsi producenci budują swoje warianty zapachowe.

Przy całej gamie zapachów dostępnych należy dodać, że najbardziej interesujący facet przemawia do nas przede wszystkim mózgiem, bo to jak pachnie ma być zaledwie dodatkiem a nie priorytetem. Jeżeli mężczyzna potrafi błysnąc intelektem, nieważne czy używa Diora czy też wystarczy mu mydło.

Be the first to comment on "Mężczyzna i zapach XXI wieku"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.