Kosmetyki vs. lekarz

Wśród znacznej liczby kobiet funkcjonuje spojrzenie, że kłopoty ze skórą możemy rozwiązać przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Rzeczywiście, sporo z owych kłopotów po prawdzie każdy może zwalczyć kosmetykami, niemniej jednak zdecydowana większość potrzebuje bodaj konsultacji z lekarzem od skóry.

Rzecz jasna z wszelkim głupstwem nie musimy biegać po salonach dermatologicznych, jednak zlekceważenie poniektórych oznak to najgorsze co możemy zrobić. Np., żylaki w wstępnym etapie rozwoju nie stanowią problemu dla dermatologa, są niemniej w takim stopniu niezauważalne, że niemało pań „zasłania” je kosmetykami a do dermatologa udają się dopiero, kiedy może być już nader poważnie. Patrząc na strony katalogów gabinetów lekarskich, pod punktem „Dermatolog Szczecin” da się znaleźć dużo salonów proponujących różnorodne usługi.

Pospolity domowy peeling może oczyścić cerę, ale nie poradzi sobie ze zmarszczkami czy cellulitem. Gdy idzie o usuwanie zmarszczek Szczecin oferuje sowitą ofertę, ponieważ nasi dermatolodzy scalają własny lekarski fach z dokonaniami medycyny estetycznej. Z tego to powodu nie tylko usuwanie blizn, usuwanie naczynek ale również depilacja bikini i depilacja laserowa są u nas coraz bardziej wzięte a panie odwiedzające salony kosmetyczne i dermatologiczne coraz częściej decydują się na takie nowoczesne zabiegi, które jeszcze do niedawna budziły lekkie przerażenie.

Be the first to comment on "Kosmetyki vs. lekarz"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.