Kolagen – kosmetyk przyszłości

kolagen dla urodyNajnowsze technologie wkraczają pod nasze strzechy i nie mówię tu o najnowszym sprzęcie elektronicznym, czy innych tego rodzaju wymysłach. Mowa tu o bardziej przyziemnej stronie nauki. Dziedzina ta znana jest ludziom od dawna. Chodzi o ludzkie ciało i jego pielęgnację. Troska o wygląd i urodę nabiera dzisiaj coraz większego znaczenia. Coraz większego znaczenia nabierają także środki, które pozwalają ten cel osiągnąć.

Sposobem pielęgnacji skóry XXI wieku staje się bowiem kolagen. Kosmetyki oparte na bazie kolagenu rybiego są zdolne czynić cuda, ponieważ bardzo dobrze wnikają w skórę i aktywnie mają wpływ na jej kondycję. Okazuje się, że kosmetyki kolagenowe są w stanie pełnić funkcję wszystkich innych środków do pielęgnacji ciała.

Kosmetyki z kolagenem to nie tylko żele do stosowania na powierzchnię skóry. Używany przy ich produkcji kolagen rybi ma bardzo szerokie możliwości. Zalecany jest także przy pielęgnacji paznokci i włosów. Ma też olbrzymi wpływ na stan mięśni, stawów i kości.

Transpidermalny żel nie jest już obowiązkową postacią kolagenu. Obecnie przybiera on całkiem inne postacie. Postać żelu może teraz być używana do mycia twarzy. Do pielęgnacji skóry twarzy polecane są także kremy z kolagenem oraz kolagenowe toniki i peelingi. Najważniejszą postacią jest jednak kolagen w kapsułkach Colvita. Tabletki Colvita to wyjątkowy suplement diety, który w prawidłowy sposób uzupełnia braki białka w organizmie i dostarcza mu wiele wartości odżywczych, które pomagają w regeneracji tkanek, by było zdrowe i młode.

Be the first to comment on "Kolagen – kosmetyk przyszłości"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.