Karnawałowa zabawa w malowanie twarzy

Przygotowując się do karnawałowej zabawy szukałam ciekawych dodatków do dziecięcego stroju. Na rynku wiele jest ciekawych propozycji ale większość z nich jest nieodpowiednia dla dzieci bo skóra dziecka jest bardzo wrażliwa.W ten sposób znalazłam ofertę Snazaroo. Ich farby do twarzy są bezpieczne dla skóry dziecka. Tajemnica tych farb opiera się na właściwych składnikach. Farby wytwarzane są na bazie wody, która jest nośnikiem pigmentów. Dzięki temu farby łatwo jest zmyć. Nie są do tego potrzebne środki chemiczne ani ostre szczotki – ciepła woda z odrobiną mydła oraz gąbka wystarczą.

Dzięki temu skóra dziecka nie jest narażona na podrażnienia mechaniczne, jakie towarzyszą. Farby te nie blokują porów w skórze dziecka. Oprócz tego farby przebadano dermatologicznie i dopuszczono na rynku USA i UE. Poza farbami do malowania twarzy znalazłam w ofercie Snazaroo całą gamę produktów do uzyskiwania efektów specjalnych. Sztuczna krew i żele do efektów specjalnych zamieniły moje pociechy w Draculę czy Zombie dając nam masę niezłej zabawy.

Farby są łatwe w nakładaniu. Nawet bez doświadczenia można sobie poradzić. Wystarczy pędzelek oraz gąbka i odrobina wody. Nie trzeba być charakteryzatorem, by się nimi cieszyć. Dzieci świetnie się nimi bawią. Szkolna zabawa wypadła świetnie Szczerze polecam te farby. Ma je w sprzedaży każdy sklep plastyczny w internecie.

Be the first to comment on "Karnawałowa zabawa w malowanie twarzy"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.