Karkonoskie noclegi dla każdego

Góry Karkonoskie – piękna, kraina. Rezerwacja noclegu w Karkonoskich pensjonatach, to bardzo rozsądne rozwiązanie problemu ferii zimowych. W bardzo wielu górskich miejscowościach tam położonych, odnajdziemy miejsca noclegowe usytuowane niedaleko od kapitalnie przygotowanych tras narciarskich.

Noclegi w tamtejszych pensjonatach nie są w za bardzo wygórowanych cenach i każdy znajdzie tam nocleg na swoją kieszeń. Powinien się tam wybrać ten, kto lubi komfort i ciszę. Nienaganna agroturystyka, piękne Karkonosze i nocleg – czego więcej potrzeba do szczęścia?

Karkonoskie górskie pensjonaty są kapitalnym miejscem na wypoczynek w górach, które zainspirują do zupełnego relaksu z dala od zgiełku wielkich aglomeracji i hałasu przereklamowanych i tłocznych wielkich kurortów. Takie pensjonaty to idealna baza turystyczna na piesze,a także zimowe eskapady w Karkonosze.

Wynajmując noclegi w Karkonoszach możemy się udać do wspaniale położonego na obszarze Karkonoskiego Parku Narodowego, na wysokości 520 m npm, w środkowej części Wąwozu Szklarki, wodospadu. Najwcześniejsze wzmianki na temat Wodospadu Szklarki pochodzą ze średniowiecza.

Z powstaniem tego wodospadu związana jest legenda o Karkonoszu i córce szklarza, Szklarce, której imię nosi współcześnie przepływający w tej okolicy strumyk. Natomiast na lewym brzegu skalnego zbocza znajdują się okazałe marmity. Tuż przy wodospadzie znajduje się małe schronisko PTTK o nazwie ?Kochanówka?. Jeśli masz zarezerwowany nocleg w Karkonoszach możesz także z łatwością zdobyć Śnieżkę – czyli najwyższy szczyt Karkonoszy i zarazem całych Sudetów.

Be the first to comment on "Karkonoskie noclegi dla każdego"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.