Jasnowidz – czy może pomóc?

Z końcem roku nadchodzi czas na podsumowania. Wraz ze zbliżaniem się tego ostatniego dnia roku coraz wyraźniej uświadamiamy sobie jednak także, że jest to czas przemijania. Podczas przygotowań na imprezę tej najbardziej upojnej z nocy rozmyślamy o tym, jak pokierowaliśmy naszym życiem w ciągu minionego roku, nie raz uświadamiamy sobie dosyć boleśnie również to, że nie wszystkie zadania, z którymi powinniśmy byli się uporać, doczekały się pomyślnego finału.Czasem to poczucie zagubienia powstające z lęku przed tym co nieznane paraliżuje nas tak bardzo, że nie potrafimy spokojnie, doświadczać życia.Zatem jeśli więc myślimy, że nasze życie wymyka się spod kontroli, a my mamy coraz mniej pomysłów na to co powinniśmy zrobić, trzeba, pomyśleć nad odwiedzeniem specjalisty.

Obecnie coraz więcej ludzi przyznaje się do tego, że w radzeniu sobie z życiowymi problemami pomaga im jasnowidz, może więc i my moglibyśmy skorzystać na takiej wizycie. Oczywiście, nim wybierzemy się do wróżbiarza, powinniśmy koniecznie mieć świadomość tego, że nie bedzie on w stanie podać nam gotowych rozwiązań, może jedynie porady uświadamiające nam, jakim sposobem można poradzić sobie z trudnościami, nie dającymi nam spokoju. Jasnowidz jest w stanie zobaczyć pewne implikacje przyszłych wydarzeń, niemniej nie jest jednak kimś, kto zdecyduje się przeżyć życie za nas. Istotna wydaje się być też świadomość, że to, co przepowie nam wróż, wcale nie musi się ziścić. Tylko i wyłącznie my jesteśmy w stanie decydować o swoim życiu, jeśli wobec tego po wizycie u jasnowidza będziemy w stanie zmienić swoje postępowanie czy też zweryfikujemy nastawienie do naszego otoczenia jest ogromna szansa na to, że uda nam się zapobiec ewentualnym przykrym zdarzeniom.

Jasnowidz nie pomoże osobom, które nie nie nie uważają, że są odpowiedzialni za swoje własne czyny. Może jednak okazać się autentycznym wsparciem dla ludzi, którzy lilczą tylko i wyłącznie na drobne wskazówki które ułatwią nam samodzielną decyzję. Udanie się do takiej osoby nie jest już teraz uważane za coś wstydliwego, być może więc niepotrzebnie zwlekamy z podjęciem takiej decyzji. Rozpoczęcie nowego roku jest idealną okazją na to żeby wprowadzić we własne życie poważniejsze zmiany

Be the first to comment on "Jasnowidz – czy może pomóc?"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.