Jak telewizje uczciły sylwestra?

Jak co roku różne stacje telewizyjne przygotowały dla swoich widzów liczne atrakcje. Spośród rozmaitych programów telewidzowie najchętniej oglądali koncerty transmitowane z Warszawy i Wrocławia.

W tym roku największa ilość telewidzów pozostających w Sylwestra w domu wybrała widowiska zorganizowane przez Dwójkę i telewizję Polsat. Na koncertach pojawiły się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. I tak we Wrocławiu mogliśmy oglądać m.in. Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Beatę Kozidrak czy zespół Feel, a w Warszawie Kasię Kowalską, Dodę, Urszulę, Varius Manx. Oczywiście nie można na tej liście pominąć szwedzkiej grupy Roxett. Na scenie pojawili się także artyści z zespołu Opus oraz Danzel. Pozostałe stacje telewizyjne postanowiły wyświetlić filmowe hity ostatnich lat. Na Jedynce mogliśmy zobaczyć zabawną animację ?Dżungla?, a po niej kolejne przygody dzielnego Asterixa.

Melomani mogli obejrzeć także kultowy film ?Blues Brothers?. TVN natomiast w Sylwestrową noc postanowił widzów uraczyć polskim kinem. Od 20.00 widzowie mogli oglądać ?Kogel-mogel? i ?Galimatias czyli kogel-mogel 2?, a na koniec świetną komedię kryminalną pt. ?Vinci?. Nie można było w tym roku zatem narzekać na brak różnorodności w programie sylwestrowym telewizji. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich propozycji była przednia zabawa.

Be the first to comment on "Jak telewizje uczciły sylwestra?"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.