Igła nie może być maczana w całej butelce!

Chcesz wiedzieć, jak zachowuje się profesjonalny tatuażysta? Jaka jest specyfika jego pracy? Otóż na pewno nie może on igły do tatuażu maczać w całej butelce tuszu! Odpowiednią ilość tuszu potrzebną to wykonania Naszego tatuażu powinien, przelać do osobnego naczynka! Jeśli tego nie zrobi od razu możemy wyjść z salonu tatuażu! Nie ryzykujmy zakażeń i poważnych chorób! Zapewniamy, że w profesjonalnym tattoo shop nie dojdzie do takich sytuacji. W tym miejscu każdy tatuażysta dba o higienę swojej pracy i używa profesjonalnej maszynki do tatuażu !

Chyba nie musimy mówić, co może Nas spotkać kiedy tatuażysta będzie maczał igłę w butelce? Wszyscy wiemy, z czym wiąże się, brak sterylności! Jeszcze raz podkreślamy, może to prowadzić do poważnych chorób! Wiemy, że niektórzy z Was „po prostu chcą mieć tatuaż” i nie myślą o tym, w jaki sposób zostanie on zrobiony? Ważne jest tylko, to że się pojawi! Jeśli Nasze dzieci nie są jeszcze odpowiedzialne za siebie ( bo nie chcą sprawdzić dokładnie salonu tatuażu), to zróbmy to za nie!

My jesteśmy zdania, że nastolatki nie powinny jeszcze tatuować swojego ciała, a jeżeli Wy podjęliście inną decyzje, to bądźcie za nią odpowiedzialni, „od początku do końca”! Upewnijcie się, że tatuażysta, który wykona tatuaż Waszemu dziecku zrobi to w bezpieczny sposób! Po prostu przyjdzie do salonu o zobaczcie w jaki sposób korzysta z igły ( ważna jest także jej dezynfekcja i oczywiście wymiana po każdym kliencie!).