Hotele Paryż Online

Hotele Paryż i rezerwacja online – jakie hotele rezerwować oraz w której części miasta? Jak zaplanować swoją wycieczkę do Paryża, tak aby mieć gwarancję udanego wyjazdu? Przeczytaj kilka ważnych informacji na temat Paryża, sezonu oraz cen.

Paryż to wielkie miasto, które zostało podzielone na 20 dzielnic. Każda dzielnica różni się zarówno atrakcjami jak i cenami za pokoje hotelowe. Dobrze jest sprawdzić, w której części Paryża rezerwujemy hotel oraz co znajduje się w pobliżu. Jeśli rzucisz okiem na mapę miasta, zauważysz że dzielnice tworzą wzór spirali. I tak 1 dzielnica znajduje się w samym sercu miasta z Luwrem i jego ogrodami. W kolejnych znajdziesz katedrę Notre Dame, Wieżę Eiffel i inne. Najdroższe dzielnice to właśnie jedne z pierwszych. Mniej więcej od 1 do 8 dzielnicy oraz 16, która znajduje się między Wieżą Eiffel a Łukiem Triumfalnym.

Dużo zależy także od sezonu. Wbrew naszym podejrzeniom wakacje letnie to najniższy sezon w Paryżu. Sezonowość zależy od konferencji oraz zjazdów organizowanych w mieście oraz na przedmieściach Paryża.  Wysoki sezon w Paryżu trwa od kwietnia do czerwca, we wrześniu oraz październiku, oraz w po 24.12, Nowy Rok oraz Walentynki.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Szukasz hoteli odpowiednich dla siebie? Zajrzyj na stronę z hotelami w Paryżu

Pozdrawiam oraz życzę udanej wycieczki do Paryża!!!

Aleksandra Kijewska

Be the first to comment on "Hotele Paryż Online"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.