Hity sezonu – burgund i khaki

Tegorocznej jesieni w strojach wszystkich elegantek będą królowały dwa kolory ? khaki i burgund. Niektórym może się wydawać, że to dość smutne odcienie, warto jednak mieć na uwadze, że odpowiednio zestawione mogą prezentować się bardzo efektownie i szlachetnie. Przy odrobinie dobrych chęci stworzymy z ich wykorzystaniem udane stylizacje na co dzień i na szczególne okazje.

Sklepy starają się być na bieżąco z najnowszymi trendami, dlatego wybór ubrań w odcieniach burgunda i khaki, które możemy obecnie kupić jest bardzo szeroki. Sporym zainteresowaniem cieszą się na przykład spodnie i sweterki w tych odcieniach. Można łączyć je z ubraniami w najróżniejszych kolorach, co stwarza niezwykle szerokie możliwości. Burgund świetnie prezentuje się w połączeniu z beżem, czy kamelem. Khaki pasuje natomiast do brązów i żywych, jaskrawych ubrań. To bardzo eleganckie odcienie, idealne na szczególne okazje. Sukienka w kolorze głębokiego bordo sprawdzi się na każdym przyjęciu.

Propozycja dla mniej odważnych to dodatki w kolorze burgunda lub khaki. Możemy zaopatrzyć się w nową torebkę lub buty w tych kolorach i zestawić je z ubraniami, które miałyśmy w swojej garderobie do tej pory. Ważne, by nowe dodatki były wyeksponowane, tak by już od początku rzucały się w oczy i odgrywały główną rolę w naszej stylizacji.

Z drugiej strony, warto mieć na uwadze, że moda na określone kolory prędzej czy później przemija. Nie warto więc wymieniać całej garderoby, podporządkowując ją do aktualnych trendów. Zamiast tego warto stawiać na ubrania ponadczasowe, takie, które będziemy nosić nawet wtedy, gdy nikt nie będzie już pamiętał o modzie na burgund i khaki.

 

1 Comment on "Hity sezonu – burgund i khaki"

  1. Coś w tym jest, burgund i khaki to zreszta kolory i bezpieczne i piękne.
    Sporo fajnych ubrań w takich barwach można znaleźć m.in w dziale odzież damska – w sklepie internetowym Solara, a to już ważny wyznacznik trendów:)

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.