Gdzie zamówić bramy przemysłowe na wymiar?

Bramy segmentowe przemysłowe przywodzą na myśl głównie wielkie konstrukcje magazynowe lub inne obiekty przemysłowe. Warto jednak pamiętać, że ten rodzaj bram można znaleźć również w budynkach o charakterze mieszkalnym lub publicznym. To, co wyróżnia je od standardowych bram segmentowych, to między innymi wielkość, rodzaj wyposażenia i odpowiednie mechanizmy zabezpieczające przed ich nieautoryzowanym otwarciem. W zależności od zapotrzebowania, bramy przemysłowe można konfigurować w różny sposób. Istnieje wiele wariantów ułożenia okien lub paneli.

Jak skonstruowane są bramy segmentowe przemysłowe?

Do produkcji bram przemysłowych używa się najczęściej blachy stalowej ocynkowanej. Duża część producentów wypełnia profil bramy pianką poliuretanową, celem jej dodatkowej izolacji termicznej i akustycznej. Na jej konstrukcję składa się szkielet nośny, w którym kątowniki i prowadnice wykonane są z profili stalowych, sprężyny skrętne umieszczone z przodu, oraz panele z blachy.

Zalety bram segmentowych przemysłowych

Konstrukcja bram segmentowych przemysłowych pozwala zaoszczędzić dużo miejsca wewnątrz budynku. Oprócz tego, istnieje możliwość dostosowania wymiarów, kształtu oraz wyglądu bramy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Materiały wykorzystywane do produkcji bram segmentowych przemysłowych gwarantują dobrą izolację termiczną i maksymalną szczelność, co pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu garażu. Skutkuje to niższymi rachunkami za ogrzewanie i lepszymi warunkami do przechowywania samochodów lub innych sprzętów w pomieszczeniu. Dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe, dostępne bezpośrednio u producentów przeciwdziałają włamaniom i zwiększają bezpieczeństwo majątku i osób korzystających z tego typu pomieszczeń. 

Gdzie kupić bramę segmentową przemysłową?

Konkurencja na rynku bram garażowych oraz bram segmentowych sprawia, że wybór jest naprawdę szeroki. Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, poprawiając swój asortyment pod względem jakości. Jednym z nich jest Stalprodukt Zamość, który na przestrzeni 25 lat stworzył potencjał technologiczny plasujący go w czołówce polskich producentów bram garażowych i przemysłowych. Innowacyjność stosowanych rozwiązań i wykwalifikowany personel to czynniki, dzięki którym klienci bardzo cenią sobie współpracę z tym producentem bram.