Dodatki, którymi przywołasz wiosnę

Czas skończyć z ciemnymi i ciężkimi ubraniami, które najczęściej królują zimą w naszych szafach. Czas poczuć wiosnę również w naszych stylizacjach.

Jak nadać wiosenny wygląd?

Przede wszystkim należy postawić na kwiaty. I kolory. Jednak nie każdej z nas jest dobrze w kwiecistych bluzkach, dlatego warto ożywić nasz wygląd różnego rodzaju chustkami i apaszkami. Chusty wiosenne powinny być pełne kolorów, najlepiej wzorów, kwiatów. Dodatkowo można dzięki temu bardzo zmienić naszą stylizację. Biała bluzka, która może być podstawa naszej garderoby w miejscu pracy, po godzinach może zostać ożywiona na przykład właśnie wiosenną chustą. W tym roku modne będą kolory natury, kojarzące się z owocami – jagoda, cytryna, truskawka, oczywiście nieśmiertelne są również kolory pastelowe. Niby to tylko dodatek, ale chusty wiosenne mogą całkowicie zmienić naszą stylizację, jak również mają bardzo praktyczne zastosowanie. Wiosenne poranki i wieczory bywają chłodne, mimo że w ciągu dnia temperatury potrafią być już prawie letnie. Dlatego warto mimo wszystko mieć przy sobie chustkę, aby w razie czego mieć czym się okryć. Zdrowie na wiosnę też jest ważne i nie trudno o przeziębienia gardła.

Duża torba – zawsze praktyczna

Kolejnym symbolem wiosennych stylizacji są również duże torby. Wiosna sprzyja temu, że tuż po pracy nie zawsze wracamy zmarznięci do domu, ale ruszamy na jakiś spacer, spotkanie z przyjaciółmi, ogólnie rzecz ujmując, mniej mamy ochotę wracać do domu. W przeciwności do zimowych wieczorów, które najchętniej spędziłybyśmy pod kocem, z jakimś aromatycznym napojem, tak wiosna wyzwala w nas nowe pokłady energii i warto z tego korzystać. Dlatego decydujemy się na duże torby. W tym roku królują duże torby plecione, ale również materiałowe, kolorowe, ale przede wszystkim te typu oversize. Duże torby pomijając to, że wyglądają efektownie, to dodatkowo są bardzo praktyczne. Zmieścimy do nich wszystko, od wiosennego swetra, w razie ochłodzenia po fit sałatkę i koktajle, bo przecież wiosna nie nastraja do jedzenia ciężkich i smażonych, tłustych potraw. Dodatkowo duże torby przydają się właśnie na czas, kiedy nie wracamy tuż po pracy do domu. Warto zawsze mieć przy sobie więcej rzeczy. Dodatkowo taka duża torba może być świetnym elementem ożywiającym naszą stylizację, nadając jej lekkości kolorem a niekoniecznie rozmiarem.

Korzystajmy z tego, że pojawiają się pierwsze promienie słoneczne i odświeżmy naszą garderobę, chociażby takimi dodatkami. Dzięki temu nadamy wiosenny wygląd każdej stylizacji, a również same poczujemy się dużo bardziej wiosennie.

Be the first to comment on "Dodatki, którymi przywołasz wiosnę"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.