Dla kogo kredyty i pożyczki

Jeżeli w Twoim gospodarstwie domowym niespodziewanie pojawiły się pewne wydatki, które nie mogą dłużej czekać, a w portfelu jest pusto, rozsądnym wyjściem wydaje się być zaciągnięcie pożyczki w banku. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy nagle zepsuje Ci się sprzęt AGD, samochód, gdy pojawi się potrzeba remontu lub gdy brakuje pieniędzy na wakacje dla dzieci.

Pożyczki to najbardziej popularny sposób finansowania bieżących, aktualnych wydatków ? pieniądze mogą zostać wykorzystane na dowolny cel konsumpcyjny albo konsolidację dotychczasowych posiadanych zobowiązań finansowych.

Tanie kredyty gotówkowe znajdują się w ofercie niemal każdego banku. W zależności od banku można zaciągnąć pożyczkę od 200 zł nawet do 130 000 zł. Oferty kuszą minimum formalności, możliwością zaciągnięcia kredytu bez poręczeń i dodatkowych zabezpieczeń i różnymi okresami kredytowania oraz możliwością spłaty kredytu przedterminowo. Co więcej w niektóre oferty czasowo wprowadzają promocje, takie jak laptop w prezencie lub )% prowizji.

Wystarczy złożyć wniosek on ? line o kredyt w Internecie lub osobiście w placówce banku, wstępne decyzje zapadają nawet w ciągu 10 minut!

Niektóre banki udzielające szybkich pożyczek wymagają jedynie zaświadczenia o dochodach. Aby się zabezpieczyć warto ubezpieczyć pożyczkę. Zaciągnięcie kredytu jeszcze nigdy nie było takie proste i komfortowe!