Czym jest dochód pasywny?

Prawdopodobnie kiedyś słyszałeś o takim sformułowaniu jak ?dochód pasywny?. Jeżeli nie, to w skrócie znaczy to zysk czyli honorarium z raz wykonanej kiedyś pracy.

Każdy z nas chciałby zyskiwać w każdej chwili: śpiąc, zabawiając się na dyskotece, odpoczywając na urlopie czy robiąc inne sympatyczne rzeczy. Niestety mnóstwo osób, które myślą o zarabianiu pieniędzy dodatkowych czy stałych, poszukuje idealnego sposobu na byt. warto powiedzieć wszystkim szukającym łatwych rozwiązań, które same się zrobią ? nie da się! Czym jest dochód pasywny? Otóż dochód pasywny to stały, okresowy (np. comiesięczny) przychód bez stałego angażowania własnej pracy.

Zdobycie dochodu pasywnego pochłania jednak sporo uwagi, pracy oraz informacji. Dochód pasywny otrzymywany jest wtedy, gdy raz zrealizowana praca zapewnia ciągłe profity.

Jednak żeby taki dochód pasywny otrzymywać, musisz na początku ?włożyć?. Pieniądze nie spłyną same do kasy, ?żeby wyjąć, trzeba włożyć?. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o wkładanie nie wiadomo jakich kwot pieniędzy. Jeżeli nie pieniądze to poświęcony czas, ale powinno się coś z siebie dać.

Niejednokrotnie w internecie można wyszperać propozycje: Nabądź mojego e-booka o pasywnym zarabianiu, a od jutra będziesz bogaty i będziesz pracował 2 godziny w tygodniu i w ogóle będziesz milionerem. Młodzi ?przedsiębiorcy? rzucają się na takie propozycje, kupują te magiczne pozycje i potem mamy tysiące zawiedzionych osób, które i tak w efekcie kończą pracując na etacie bez perspektyw, ze zmniejszonym budżetem o koszt takiego e-booka.

Podobnie jak w zarabianiu w internecie jest w branży MLM. Wiele osób rejestruje się w firmie, inwestuje kapitał w starter i ? nic. Myślą, że samo się zrobi, samo się zarobi. Nie, tak nie jest. Działalność w firmie marketingu sieciowego jest normalnym interesem, w który trzeba zainwestować swój czas i działać. Różnica jest taka, że w MLM nie należy pracować po 60 godz./tygodniowo. Wystarczy przeznaczyć do 10 godz. w tygodniu żeby wyniki były szybko widoczne. MLM jest normalnym biznesem, który może prowadzić każdy. Teraz także można prowadzić biznes MLM przez internet czyli e-biznes.

Jednak musisz się nim opiekować a dochód pasywny z czasem sam się pojawi. Jak duży możesz otrzymać dochód pasywny w biznesie MLM? Wszystko zależy od czasu i zaangażowania jakie włożysz w jego rozbudowę. To od Ciebie i od Twojego zaangażowania zależy, jaką gotówkę chciałbyś dostawać co miesiąc za raz wykonaną pracę w MLM.