Cobi bakugan – zabawki i gry dla dzieci

O tym jak ogromny wpływ mają zabawki na dzieci i ich rozwój, wiedzą przede wszystkim rodzice zaopatrujący swoje pociechy w różnego rodzaju klocki, układanki czy puzzle. Wielu rodziców dostrzega również, że nie tylko zabawki potrafią wspomóc rozwój ich pociech. Tego typu dobroczynne działanie przypisują oni również grom: zarówno tym tradycyjnym ? planszowym jak i tym bardziej zmodyfikowanym. Z tego też względu wśród zabawek niektórych dzieci, możemy znaleźć między innymi gry edukacyjne, przygodowe, zręcznościowe. Gry pomagają dzieciom w doskonaleniu twórczego myślenia, działania. Wyrabiają u nich spostrzegawczość czy refleks.

Wśród dość modnych obecnie gier dla dzieci, na plan pierwszy wysuwają się między innymi cobi bakugan. Jest to gra strategiczna, która tematyką nawiązuje do licznych przygód 6-tki przyjaciół walczących o to by zapobiec zagładzie magicznego świata Vestorii oraz by uchronić Ziemię przed zagładą.

W skład zestawów wchodzą magiczne karty do gry, figurki oraz magiczne postacie głównych bohaterów.

Gra ma na celu, wskazać dzieciom czym różni się dobro od zła. Gra daje odpowiedź na pytanie o to: dlaczego warto podejmować współdziałanie i współpracę. Rozwijają ich umiejętność logicznego i strategicznego myślenia oraz działania. Pobudzają też skutecznie ich wyobraźnię.

Produkowane przez cobi zabawki, to nie tylko gry ale również klocki konstrukcyjne, zestawy do rozwoju twórczych ? plastycznych umiejętności i zdolności dzieci a także lalki i zabawki nawiązujące tematycznie do ulubionych postaci z kreskówek dla dzieci. Producent zadbał nie tylko o spore zróżnicowanie tworząc swoje zabawki. Dużą wagę przywiązał on również do tego, by jego produkty uczyły i bawiły jednocześnie, co od kilku lat udaje mu się z ogromnym powodzeniem.

Be the first to comment on "Cobi bakugan – zabawki i gry dla dzieci"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.