Cobi Bakugan – bojowa zabawka

Zabawki to chyba najważniejszy element dziecięcego świata, czego dowodem jest to, że nawet po wielu, wielu latach pamięta się ulubionego misia, czy godziny spędzone na układaniu klocków i budowaniu kolejnych skomplikowanych fortec i warowni.

Ale współczesny świat coraz bardziej skomputeryzowany, oferujący nowoczesne technologie na wielu polach, swoim zasięgiem objął także branżę zabawkarską. Stąd właśnie pomysły na zabawki super nowoczesne, które przedstawiają świat przyszłości, gdzie będzie liczyć się szybkość, niezawodności i posiadanie nadnaturalnych zdolności.

Taką właśnie propozycją dla dzieci ma marka Cobi, która oferuje cobi zabawki dla różnych grup wiekowych. Jednym z innowacyjnych hitów tej marki jest cobi bakugan, czyli gra strategiczna Bakugan, w której przedstawiona jest historia szóstki przyjaciół, którzy rywalizując między sobą muszą za pomocą potworów bakugan ocalić Ziemię przed zagładą i jednocześnie ochronić tajemnicę świata Vestorii. Podstawowy zestaw bakugan, dzięki któremu można rozpocząć grę składa się z 3 kart magicznych i 3 Bakuganuów. Karty mają magiczne właściwości i można ich użyć do ataków Bakuganami, zaś cała gra rozpoczyna się od rzucenia kulą na Kartę Otwarcia. W momencie , gdy kula się nie zatrzyma, zamienia się ona w wojownika Bakugan, następuje bowiem transformacja, która pozwala Bakuganowi stanąć do walki.

Be the first to comment on "Cobi Bakugan – bojowa zabawka"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.