Co powinien przeczytać agent ubezpieczeniowy?

Co powinien przeczytać agent ubezpieczeniowy? Czy na rynku są książki, dzięki którym będzie on mógł rozwinąć swoje kompetencje i być w codziennej pracy jeszcze lepszym? Oczywiście! Sprawdź poniższe książki i ciesz się nowymi możliwościami!

Cztery książki dla agenta ubezpieczeniowego

1. The Insurance Technology Handbook for Investors, Entrepreneurs and FinTech Visionaries – autorzy: Sabine L B Vanderlinden, Millie, Nicole Anderson, Susanne Chisht.

2. So You Want to Be an Insurance Agent Third Edition – autor: Jeff Hastings.

3. Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo – autor Brian Tracy.

4. Aktywna sprzedaż ubezpieczeń. Jak wdrożyć się i przetrwać w branży ubezpieczeniowej – autor Adam Staniszewski.

Książki dla agentów ubezpieczeniowych pisane są tak, by umożliwiać im realne podnoszenie swojej wiedzy w zakresie miękkich i twardych umiejętności sprzedaży i zawierania umów na ubezpieczenia. Jeśli jesteś właścicielem firmy z działu agencja ubezpieczeniowa i zatrudniasz pracowników, których efektywność kuleje, to zdecydowanie warto sprawić im taki prezent. Warto również o taką lekturę zadbać dla siebie indywidualnie – bardzo możliwe, że przyczyni się ona do większej efektywności w pracy!

Osobną kategorią mogą być też książki gatunku literatury pięknej, które nie są poradnikami, a ich bohaterowie zostali przez autora umieszczeni w tyglu ubezpieczeniowej korporacji. Takie książki pozwolą na relaks, odprężenie i jednocześnie dobrze zmotywują do pracy. Przykład: Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem – autor, Alex Sand.