Ciepłe czapki zimowe i szaliki – to jest to!

W pogodni za modnym, atrakcyjnym wyglądem często spychamy walory estetyczne kupowanej odzieży na dalszy plan. W niektórych przypadkach ma to swoje uzasadnienie. Wybierając się na bal, czy randkę, chcemy wyglądać szczególnie dobrze, a w zamian za osiągnięcie takiego efektu jesteśmy w stanie znieść pewne niewygody.

Jeśli jednak kompletujemy odzież, w której będziemy chodzić na co dzień, nasz komfort i wygoda powinny być stawiane na pierwszym miejscu.

Doskonałym przykładem mogą tu być czapki zimowe. Owszem, czapki powinny dobrze wyglądać i ładnie komponować się z pozostałymi elementami stroju, ale nade wszystko powinny być po prostu ciepłe. Czapki mają chronić nas przed chłodem i wiatrem, co jest ważne szczególnie jesienią i zimą.

Cienkie berety damskie powinniśmy zarezerwować raczej na ciepłą wiosnę.

Kiedy w chłodny, zimowy poranek wychodzimy z domu i brniemy przez śnieg na przystanek, gdzie musimy jeszcze oczekiwać na spóźniony autobus, ciepła czapka uszatka może okazać się dla nas wybawieniem. Do czapek warto dobrać również ciepłe szaliki damskie i rękawiczki. Taki zestaw będzie prezentował się bardzo efektownie, a jednocześnie pozwoli nam przetrwać zimę bez większego uszczerbku na zdrowiu.

Dopiero, kiedy upewnimy się, że czapki zimowe i szaliki, które mamy na oku są wystarczająco ciepłe, możemy zacząć zastanawiać się, czy są również zgodne z najnowszymi trendami i czy dobrze komponują się z naszą kurtką czy płaszczem.

Be the first to comment on "Ciepłe czapki zimowe i szaliki – to jest to!"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.