Catering dietetyczny na lato – jaką dietę wybrać?

Wakacje to czas odpoczynku, ładowania baterii i cieszenia się smukłą sylwetką. Nie odpuszczaj zdrowego odżywiania latem, nawet jeśli nie masz ochoty gotować. Poznaj dietę pudełkową – wygodny i rozsądny sposób żywienia również w trakcie wakacji.

Catering dietetyczny – dlaczego warto korzystać również latem?

W czasie wakacji wiele osób ładuje baterie poprzez beztroski odpoczynek oraz wyjazdy. Latem panują też wysokie temperatury, które zniechęcają do gotowania, krzątania się w kuchni, a przede wszystkim do uruchamiania piekarnika. Podczas wakacyjnych miesięcy wielu osobom zależy również, by zachwycać nienaganną sylwetką na plaży. We wszystkich tych kwestiach z pomocą przychodzi catering dietetyczny. Dzięki wyborowi diety pudełkowej nie musisz gotować i przejmować się przygotowywaniem posiłków. Każdego dnia pod wskazany adres otrzymasz paczkę zawierającą zestaw zdrowych posiłków na cały dzień. Zamiast spędzać czas w kuchni, możesz wybrać się na rower czy długi spacer. Co więcej, catering to opcja dostępna nie tylko w największych miastach, możesz korzystać z niego również podczas wyjazdów do mniejszych miejscowości. Jeśli na przykład interesuje Cię catering Opole, to odwiedź stronę: https://fit-catering.pl/catering-dietetyczny-opole/. Znajdziesz tu wiele planów dietetycznych dostosowanych do różnych potrzeb.

Jaki plan dietetyczny wybrać na lato?

Wśród dostępnych planów dietetycznych na stronie Fit Catering każdy znajdzie coś dla siebie. Nie istnieje jeden wzorzec odżywiania w trakcie lata. Najważniejsze, żeby program dietetyczny odpowiadał na Twoje potrzeby i był dobrany pod względem kaloryczności. Do wyboru masz programy od 1200 do 3100 kcal. Gdy już zamówisz dietę, to możesz bezpłatnie skorzystać z konsultacji dietetycznej. Jest również możliwość, by umówić wizytę w gabinecie i bez dodatkowych opłat przeprowadzić analizę składu oraz masy ciała.

Programy dietetyczne dopasowane do różnych potrzeb

Najbardziej zróżnicowanym planem diety jest dieta Optimal. Pozwala on odżywiać się zdrowo i spełniać cele dietetyczne – redukować lub utrzymać wagę. Jeśli myślisz o diecie wykluczającej mięso, to postaw na program Pesco, który opiera się na świeżych warzywach, rybach, nabiale i jajach. Plan No Fish to rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za rybami, ale chcą w swoim jadłospisie znaleźć chude mięso. Z kolei program Vege to eliminacja zarówno mięsa, jak i ryb.

Dostępne plany dietetyczne zakładają również zadbanie o potrzeby sportowców i ich zwiększone zapotrzebowanie na białko i węglowodany. Jadłospis w planie Low Carb to dieta niskowęglowodanowa, w której znajdą się też produkty wysokobiałkowe. Program Natural zawiera naturalne zamienniki produktów nabiałowych oraz produkty bezglutenowe, a Senso to dieta, w której znajdą się produkty bez glutenu i nabiału, ale bez składników ciężkostrawnych. Keto to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą osiągnąć stan ketozy, a Intermittent Fasting pozwala odżywiać się zgodnie z zasadami postu przerywanego. Wybierz idealny program dietetyczny dla siebie i przekonaj się, że catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie na lato.