Brubeck – odzież termoaktywna

Zima już zawitała do naszego kraju coraz więcej osób planuje także wędrówki w tych warunkach nieco trudniejszych niż w lecie gdyż łatwiej można wychłodzić nasz organizm a przez to nasza wycieczka może zakończyć się niezbyt szczęśliwie. Aby temu zapobiec warto się do niej odpowiednio przygotować.

Na szczęście producenci odzieży outdoorowej zadbają o to aby nam się nic nie stało.

Przygotowując się do wyprawy warto dobrze ubrać się na tzw. cebulkę. Zacznijmy od odpowiedniej bielizny termoaktywnej która zabezpieczy organizm przed przegrzaniem podprowadzając nadmiar ciepła i wilgoci na zewnątrz ale także zabezpieczy przed wychłodzeniem gdyż bielizna termoaktywna zabezpieczy nas przed wychłodzeniem.

Po przejrzeniu oferty rynku w oczy rzuca się producent Brubeck, który posiada w swojej ofercie bardzo szeroką ofertę bielizny termoaktywnej dla każdej osoby zarówno dla mężczyzn, kobiet ale także i dzieci.  Polecam zwłaszcza komplety tej firmy gdyż idealnie pasują do siebie i zabezpieczają całościowo nasz organizm. Brubeck KP10070  jest odpowiednikiem męskiej bielizny a Brubeck KP10080 to odpowiednik damskiej. Co wyróżnia te produkty to odpowiednia grubość bielizny (2 warstwowa dzianina). Utrzymuje on optymalną temperaturę, a wewnętrzna warstwa polipropylen. Zewnętrzną warstwę stanowi poliamid. Dodatkowo producent zaopatrzył strefy wzmożonej potliwości  strukturę siatkową zwiększająca odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Bielizna posiada także właściwości antystatyczne dzięki czemu nie odczujemy co pewien czas nieprzyjemnego przeskoczenia iskry pomiędzy metalowymi elementami a nami. Właściwości antyalergiczne nie powodują uczeń i podrażnień. A właściwości bakteriostatyczne zapewnią wysoki komfort użytkowania.

Mając już odpowiednią bieliznę możemy być pewni że w pewnym stopniu już niegroźne nam zimowe wyprawy.

Be the first to comment on "Brubeck – odzież termoaktywna"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.