Biesiada dla firm w Zakopanem

Hotele, pensjonaty, apartamenty do wynajęcia – mieszkać można wszędzie. Czasami można się poczuć, jakby w Zakopanem nikt nie mieszkał, a wszystkie budynki były pod wynajem.
Na wyjazd integracyjny, grupowy, chyba jednak najlepsze okażą się zakopiańskie pensjonaty. Pensjonat Zakopane, w przeciwieństwie do Hotelu Zakopane nie musi być wcale drogi, a standard, jaki w nim znajdziemy jest zwykle mocno porównywalny.
Spędzając chwilę na analizie dostępnych miejsc nasuną się takie wnioski – czy to trzy gwiazdki w pensjonacie, czy trzy w hotelu, to właściwie w zakopiańskich warunkach wszystko jedno. Czterogwiazdkowe hotele jeszcze w zasadzie swoim wyposażeniem graniczą z oficjalnymi wymogami, ale pięciogwiazdkowe w Zakopanem to już totalna pomyłka. Czy właściciele tych obiektów kiedykolwiek bywali w pięciogwazdkowcu?  Mniejsza z tym.
Na wyjazd dla grupy nie szuka się przecież najwyższego standardu. Chodzi o to, aby pobyt przebiegał w miłej atmosferze, żeby można było zapalić papierosa, żeby sala konferencyjna była dobrze wyposażona i dostosowana do naszych potrzeb, żeby budynek nie raził, a zwłaszcza wnętrza pokoi, w których przyjdzie bytować członkom grupy.
Mapa hoteli i pensjonatów Zakopanego pełna jest obiektów zapraszających pięknymi gestami, świetnie przygotowaną stroną internetową, czy rozbudowanym zapleczem posiadanego SPA.
Z punktu widzenia pragmatycznego jednak, najważniejsze jest to gdzie i jak mieszkamy.
I tutaj złotym środkiem wydaje się być Zakopiański Dwór. Ten pensjonat Zakopane oferuje niesamowicie malowniczy wystrój wnętrz oraz niespotykany nigdzie indziej charakter.
Restauracja, która znajduje się w budynku na pewno zaspokoi nawet wysublimowane gusta, oferuje bowiem zarówno dania regionalne, jak i szeroki wybór dań z kuchni europejskiej.
Konferencja w takim obiekcie to sama przyjemność. Całość, wraz z bardzo dobrym standardem obsługi, stanowi ofertę, której konkurencji trudno dorównać.
Warto jednak pamiętać o tym, że do miejsc tego typu zmieści się jedynie mała grupa uczestników. Obiekt pomieści bowiem zaledwie 50 osób (i to w przypadku wykorzystania łóżek podwójnych oraz oferty pokoi większych niż dwuosobowe). Potrzebując łóżka dla Gości indywidualnych, single, pojemność tego Dworu zmniejsza się do około 35 osób.
I pozostajemy w pięknym, aczkolwiek niezbyt pojemnym miejscu.
Czy w Zakopanem znajduje się coś równie malowniczego? Chyba nie. Czy coś choćby podobne oferuje pobyty konferencyjne? Z pewnością nie. Pozostaje planować pobyt mniejszych grup lub wyjątkowo zgranych osób. W końcu są to wyjazdy integracyjne.
Jeśli jednak oceniać podejście do klienta oraz nastrój w czasie pobytu, Zakopiański Dwór nie daje złudzeń ? lepiej nie można trafić.
Podobnie rzecz się ma w kwestii wesel na Podhalu ? to miejsce okazuje się strzałem w dziesiątkę.
Hotele, pensjonaty, restauracje ? jakoś trudno w Zakopanem dobrać coś z klasą. Polecane miejsce na pewno spodoba się wszystkim, którzy pragną dobrej jakości i wyszukanego smaku prawdziwego Podhala. Konferujcie i biesiadujcie zdrów!

Be the first to comment on "Biesiada dla firm w Zakopanem"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.