Biały Pałac – kameralny hotel konferencyjny.

Biały Pałac Palczew jest ładniepołożony na skarpie doliny Pilicy w starym, zabytkowym parku o powierzchni 5 hektarów. W Białym Pałacu mieści się 16 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, łącznie jest tam 36 miejsc noclegowych, sala konferencyjna na 30 osób oraz jadalnia-restauracja na ok. 60 osób. Poza pałacem, na terenie ośrodka jest też nowoczesny pawilon, w którym mieści się druga sala oraz pomieszczenia rekreacyjne. Ośrodek jest w pełni ogrodzony i zapewnia bezpłatny parking.
Okolice Palczewa obfitują w wiele lokalnych atrakcji takich jak spływy kajakowe Pilicą i Radomką, wycieczki rowerowe, przejażdżki bryczką lub saniami czy po prostu malownicze spacery łąkami nad Pilicą. Pałac w Palczewie zapewnia również wiele atrakcji na terenie samego ośrodka, m.in. wieczorne ogniska, saunę, oraz zabiegi kosmetyczne, warsztaty kulinarne, winne oraz degustacje whisky.

Biały Pałac został zbudowany pod koniec XIX wieku przez spolonizowaną rodzinę włoską Dal Trozzo. Po II wojnie światowej został odebrany właścicielom, przechodził z rąk do rąk, w końcu został poważnie zdewastowany. W 2005 obecni właściciele dokonali gruntownej renowacji i adaptacji na hotel i ośrodek konferencyjny.

Pałac w Palczewie ma niezwykle dogodną lokalizację ze względu na łatwy dojazd zarówno z Warszawy (60km) jak i z Radomia: drogą ekspresową S7 i drogą lokalną nr 731 (10 km).