Bad Piggies są już dostępne

Niemal każdy użytkownik iPhone’ów jest zaznajomiony z grą Angry Birds. Gra, w której głównym celem jest rozbijanie świnek schowanych za barykadami przy użyciu ptaków wystrzelanych z procy robi furorę na całym świecie. Teraz szykuje się jej bardzo poważna konkurencja.

 

Na rynku ma się bowiem pojawić gra Bad Piggies. Stworzył ją ten sam producent, który zajmował się produkcją Angry Birds, co wróży jej iście świetlaną przyszłość.

 

O nowej grze nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Firma Rovio, która ją wyprodukowała udostępniła tylko trailer i kilka zrzutów ekranu, które z łatwością można odszukać w sieci. Na podstawie tych materiałów można stwierdzić, że głównymi bohaterami gry będą świnki, które są już doskonale znane wszystkim miłośnikom Angry Birds. Grafika w dużej mierze również przypomina tę wykorzystaną w słynnym poprzedniku Bad Piggies. O fabule gry jak do tej pory nic nie wiadomo. Aby przekonać się, na czym polega, najlepiej samodzielnie w nią zagrać.

 

Dotychczasowi użytkownicy gry chwalą sobie przede wszystkim humor producentów. Gra potrafi rozśmieszyć nawet największych sceptyków. Zaawansowane możliwości gry, takie jak chociażby edytor pojazdów z napędem alternatywnym również robią wrażenie. Z pewnością nie jest to wierna kopia Angry Birds!

 

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemów mobilnych. Użytkownicy telefonów wyposażonych w system Android mogą pobrać ją za darmo. Ci, którzy korzystają z urządzeń marki Apple będą musieli zapłacić za możliwość przetestowania nowej gry około jednego dolara. Warto też śledzić na bieżąco profile Bad Piggies na Facebooku i Twitterze, ponieważ można tam znaleźć sporo wartościowych informacji na temat gry.

 

Be the first to comment on "Bad Piggies są już dostępne"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.