AutoCad LT 2014 ? projektowanie 2D

Z pewnością zainteresują wszystkich istotne różnice między AutoCad LT, a całkowicie nową wersją AutoCad LT 2014. W nowo powstałej wersji odbiorca otrzymuje przede wszystkim możność korzystania z map live i lokalizacji geograficznej, ponadto karty plików i źródło informacji projektu.
To, co szczególnie wyróżnia nowy program AutoCad LT 2014 to możność korzystania podczas projektowania w 2D z geograficznej lokalizacji za pomocą map na żywo.
Mapy live, funkcje lokalizacji geograficznej, nowoczesny interfejs, szyki skojarzone, karty plików, to tylko niektóre z przydatnych nowinek.

Na witrynie http://www.autocad-lt.eu/
można szczegółowo zaznajomić się nie tylko z doskonałym oprogramowaniem AutoCad LT, ale również z jego godnym uwagi następcą, narzędziem do tworzenia projektów w dwuwymiarowej grafice ? AutoCad LT 2014 Autodesk.
Trzeba przyznać, że innowacyjne narzędzie do profesjonalnego kreślenia oraz projektowania w 2D ? AutoCad LT 2014 w wyjątkowo znaczący sposób dynamizuje a także ułatwia pracę, przez co cały ważny proces nie jest już tak trudny w realizacji oraz złożony jak niegdyś.

Ceniony producent oprogramowania firma Autodesk, wypuściła na rynek znakomite narzędzie do tworzenia planów w 2D, chodzi o AutoCad LT 2014. Jeśli chodzi o podstawowych odbiorców jak również użytkowników narzędzia jakim jest AutoCad LT 2014, program ten dedykuje się szczególnie architektom, projektantom, konstruktorom oraz kreślarzom, działającym w otoczeniu 2D.

Be the first to comment on "AutoCad LT 2014 ? projektowanie 2D"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.