Audiobooki dla dzieci

Audiobooki to, jak sama nazwa wskazuje, książki, które są przeznaczone do czytania. Lektor nagrywa treść na nośniki i dzięki temu możemy ?czytać? ulubione książki zawsze i wszędzie. Możemy wykonywać inne czynności i jednocześnie słuchać. Audiobooki mają różne formy- płyt CD, mp3. Jedną z licznych grup odbiorców audiobooków są dzieci. Maluchy uwielbiają słuchać ulubionych bajek, czytanych w ciekawy, profesjonalny sposób.

Dostęp do tego magicznego świata wspaniałych bajek udostępnia każda księgarnia internetowa. Cudowne książki w kategorii audiobooki dla dzieci mogą być niezwykłym prezentem dla Twojego dziecka. W dzisiejszych czasach nie zawsze wystarcza nam czasu na czytanie, nie mamy pomysłów, w jaki sposób zająć dziecka, aby bawiło się kreatywnie, twórczo, a audiobooki są doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście nie zastąpią dziecku czytania bajek przez rodziców. Dają jednak możliwość świetnego spędzania czasu wspólnie. Wszystkie audiobooki dla dzieci księgarnia proponuje maluszkom i ich rodzicom w różnorodnej ofercie.

Jedną z takich ciekawych lektur do słuchania jest  Zamek Soria Moria Baśnie norweskie z płytą Cd. To niezwykły zbiór baśni z całego świata. Cudowne bajki o królewiczach i księżniczkach norweskich i skandynawskich tradycji. Groźne smoki i historie o zwycięstwie dobra nad złem zafascynują nasze pociechy i wprowadzą w bajkowy świat za sprawą doskonałej interpretacji Anny Seniuk. Podobną atrakcją będzie książka Armaty ukryte w kwiatach z płytą CD . Historia utalentowanego Fryderyka i jego starszej siostry wzbudza zainteresowanie dzieci i ich rodziców. Mają okazję wspólnie wsłuchiwać się w tę niezwykłą opowieść o niezwykłym chłopcu i jego losach.

Kto nie chciałby poznać losów dzielnego Piotrusia? Trudno znaleźć szkraba, którego nie zainteresowałby taki temat. Książka Piotruś Zuch. Książka audio CD MP3 ma już wielu wiernych fanów. Pierwotne losy Piotrusia Pierwszaka stały się inspiracją do powstania opowieści o Piotrusiu Zuchu. Joanna Lissner przez pięćset minut daje dzieciom możliwość poznania historii dzielnego drugoklasisty, jego sukcesach, porażkach, problemach i radościach.

Be the first to comment on "Audiobooki dla dzieci"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.