Alpinus, Campus, Brubeck odzież zimowa na stok

Zima zawitała do naszego kraju dlatego najwyższy czas zaopatrzyć się w odpowiednią odzież zimową, zwłaszcza jeżeli marzymy aby poszaleć bezpiecznie na białych ośnieżonych stokach narciarskich. Nieodzowne będą w tym momencie kilka odpowiednich ubrań m.in. kurtka i spodnie narciarskie, odpowiednie nakrycie głowy w postaci kasku lub czapki, gogle narciarskie oraz odpowiednie bielizna termoaktywna.

Producenci tacy jak Alpinus, Campus oraz Brubeck oferują te wszystkie elementy.

Brubeck specjalizuje się w produkcji odzieży termoaktywnej. Aby być dobrze zabezpieczonym na stoku najlepiej wybrać komplet odzieży termoaktywnej np: model KP10070 zabezpieczy on nasz organizm przed wychłodzeniem a jednocześnie zapewni wysoki komfort termiczny odprowadzając nadmiar wilgoci na zewnątrz.

Mając już odpowiednią bieliznę termoaktywną należy wybrać odpowiednie spodnie i kurtkę narciarską z pomocą przychodzą nam tutaj dwaj znani i czołowi producenci. Alpinus i Campus mają w swej ofercie wiele ciekawych modeli tj. kurtka Monika lub Borgon, spodnie Gomez lub Cardiff. Są to jedynie jedne z wielu modeli jakie można polecić gdyż każdy musi już dostosować kurtkę dla swoich wymagań i upodobań kolorystycznych.

Mając już wybrany cały zestaw nie można zapomnieć o pewnym zabezpieczeniu naszej głowy poprzez czapkę która odprowadzi nadmiar wilgoci lub kask który ochroni naszą głowę przed upadkiem.

Pamiętać należy także o rzeczy którą wielu narciarzy ignoruje a dokładnie chodzi o gogle narciarskie które chronią nasze oczy przed słońcem oraz przed śniegiem podczas upadku.

 

Będąc tak przygotowanym możemy śmiało ruszać na stok i szaleć dopóki starczy nam sił.

Be the first to comment on "Alpinus, Campus, Brubeck odzież zimowa na stok"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.