Akademia Umysłu. Edukacja wczesnoszkolna.

Dzieciństwo to permanentny rozwój we wszystkich dziedzinach życia i funkcjonowania. Inteligencja dzieci jest poddawana coraz to nowym próbom, które prowadzą do jej rozwoju. Ciągłe wystawienie na odkrywanie nowych spraw, mierzenie się z nowymi trudnościami niesie potrzebę mocnego wsparcia, aby inteligencja dzieci rozwijała się jak najlepiej. Inteligencja dzieci jest furtką do dorosłości. Jak z niej właściwie skorzystać? Jak rozwinąć inteligencję dziecka?

Rozwój intelektualny dziecka można pobudzić specjalnymi zestawami ćwiczeń, jakie zawiera Akademia Umysłu Junior. Z Akademią Umysłu inteligencja dzieci jest pod dobrą opieką.

Jak wychowywać zdolne dziecko? Jaka powinna być edukacja wczesnoszkolna? Podobne pytanie zadają sobie z pewnością niejedni rodzice. Przede wszystkim trzeba rozpoznać, że mamy zdolne dziecko. Wówczas dopiero możemy przedsięwziąć właściwe kroki edukacyjne. Jest wiele programów wspierających dzieci inteligentne i mądre. Zdolne dziecko, poddane nauce opartej na takim programie, łatwiej się rozwija i odnosi większe sukcesy. Również Akademia Umysłu staje naprzeciw kształtowaniu inteligentnych dzieci z pożyteczną serią programów służących rozwojowi koncentracji, pamięci i inteligencji. Masz zdolne dziecko – podaruj mu Akademię Umysłu.

Inteligencja jest czymś, w czego rozwój należy inwestować czas. Zazwyczaj ćwiczenia, przy pomocy których podnosi się inteligencja stanowią niezwykle interesującą i równocześnie nietuzinkową rozrywkę. Inteligencja rozwijana przez zabawę skojarzeniami czy zadaniami pamięciowymi jest trwała niezależnie od wieku.

Najpopularniejsze gry świata takie, jak sudoku czy kakuro oparte są na ćwiczeniach pamięci, przez co doskonale wpasowują się w program pod hasłem ?Inteligencja?. Akademia Umysłu proponuje w swoich zestawach między innymi właśnie te najstarsze gry świata i podpowiada jak zwiększyć IQ dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.