Współczesna medycyna estetyczna pomoże Ci zadbać o biust

Kobieca atrakcyjność od wielu wieków wiąże się przede wszystkim z wielkością i kształtem biustu. Co zrobić, jeśli piersi nie są doskonałe, a chirurgiczne metody na poprawienie ich wyglądu nas nie przekonują? Kremy ujędrniające oraz ćwiczenia na biust nie zawsze działają, można jednak skorzystać ze zdobyczy techniki i wybrać jeden z zabiegów oferowanych przez renomowane kliniki medycyny estetycznej.

Jak poprawić wygląd biustu?

Kłopoty z piersiami mogą pojawić się w każdym wieku. Zabiegi na biust są bardzo zróżnicowane i pozwalają na uzyskanie takich efektów, jakie zapragniemy. W młodości problemem jest najczęściej zbyt mały rozmiar piersi, po ciąży lub intensywnym odchudzaniu mogą pojawić się trudne do zlikwidowania rozstępy, a w wieku dojrzałym procesy starzenia się skóry źle wpływają na objętość i jędrność biustu. Pielęgnacja biustu wymaga zastosowania profesjonalnych metod, tylko wówczas przyniesie pożądane rezultaty. Zamiast działać na własną rękę, warto zgłosić się po pomoc do specjalisty.

Jak ujędrnić biust?

Ujędrnienie biustu to zagadnienie, które wielu kobietom ? zwłaszcza po 40 roku życia ? spędza sen z powiek. W wyniku zmian hormonalnych w organizmie, procesów starzenia się skóry (takich jak: zanik tkanki tłuszczowej, większe wysuszenie i rozluźnienie skóry) albo na skutek karmienia piersią biust może stać się obwisły, utracić swoją jędrność oraz ulec zniekształceniu. Jeśli naszym kłopotem jest zwiotczenie skóry na piersiach, warto zdecydować się na liftingujące zabiegi na biust. Obecnie jedną z najpopularniejszych metod pozwalających odzyskać piękne piersi jest zastosowanie nici liftingujących: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/biust/nici-liftingujace-cialo/. Ta nieinwazyjna, skuteczna metoda polega na podciągnięciu i ujędrnieniu skóry poprzez wprowadzenie do niej specjalnych nici. Są one bioabsorbowalne, co oznacza, że ulegają stopniowemu wchłanianiu przez organizm. Efekt zabiegu jest widoczny niemal natychmiast, jednak dopiero po okresie 2-3 tygodni uzyskujemy optymalny rezultat. Po około 2 latach zabieg należy powtórzyć. Lifting biustu to skuteczna metoda na poprawę wyglądu piersi w wieku dojrzałym lub po karmieniu piersią.

Naturalna metoda powiększenia piersi

Powiększanie piersi to temat nadal dość kontrowersyjny. Słysząc o możliwości zwiększenia rozmiaru biustu, zwykle wyobrażamy sobie skomplikowaną operację chirurgiczną, konieczność zastosowania silikonu oraz długi okres rekonwalescencji. Tymczasem współczesne zabiegi na biust pozwalają uzyskać większe, bardziej kształtne i jędrniejsze piersi bez konieczności podejmowania tak radykalnych kroków. Zabieg reimplantacji tłuszczu jest inwazyjny w niewielkim stopniu i pozwala uzyskać zadowalające efekty. Przeprowadza się go przy użyciu urządzenia Body Jet jednocześnie z zabiegiem odsysania tkanki tłuszczowej z innych partii ciała. Pozyskane w trakcie odsysania tłuszczu tkanki zostają poddane procesowi filtracji, a następnie materiał wprowadza się do biustu. Podczas jednego zabiegu można powiększyć piersi co najmniej o jeden rozmiar. Reimplantacja tłuszczu pozwala także na skorygowanie kształtu piersi, uzupełnienie ewentualnych ubytków i ich podniesienie. W związku z tym, że do zabiegu wykorzystywana jest naturalna tkanka tłuszczowa, około 40% materiału implantacyjnego ulega wchłonięciu w ciągu kilku miesięcy i zabieg należy powtórzyć dla uzyskania optymalnego efektu.

Zadbaj o swój biust z warszawską Kliniką Medycyny Estetycznej SkinClinic: http://skinclinic.pl/!

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter

Be the first to comment on "Współczesna medycyna estetyczna pomoże Ci zadbać o biust"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.