Sposób na oryginalny strój- koszulka z nadrukiem

Bycie oryginalnym jest w cenie. Ubranie koszulki z niepowtarzalnym nadrukiem bez wątpienia jest jednym z łatwiejszych sposobów zwrócenia na siebie uwagi. Niestety w takim wypadku popularne sklepy z odzieżą nie są dobrym miejscem na poszukiwania. Gdzie można zdobyć oryginalną koszulkę?

Pomocny w poszukiwaniach bez wątpienia okaże się internet. W pierwszej kolejności należy przejrzeć katalogi firm i wybrać spółkę, która zajmuje się poligrafią lub odzieżą reklamową. Z pewnością wybór będzie duży, ponieważ obecnie na terenie kraju działa ok. 120 przedsiębiorstw oferujących wykonanie wszelkiego rodzaju nadruków. Wiele z nich podejmie się wykonania pojedynczej sztuki koszulki, jednakże trzeba mieć na uwadze to, że część z nich odmówi przyjęcia zlecenia. Dlaczego? Ponieważ zwyczajnie nie będzie to opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia. Nierzadko jest to uzasadnione ograniczeniami sprzętowymi firmy- wiele zależy od sposobu wykonywania nadruku.

Jeżeli przedsiębiorstwo wykorzystuje w procesie produkcji sitodruk to niestety stworzenie jednej koszulki byłoby zbyt drogie, gdyż każdy projekt wymaga stworzenia nowych matryc.

W razie odmowy lokalnej firmy poligraficznej warto poszukać w sieci sklepów internetowych oferujących wykonanie koszulki z nadrukiem (np. koszulki.pc.pl), wtedy możliwości są właściwie nieograniczone. Dla przykładu, dają one możliwość wyboru z ponad tysiąca różnych wzorów lub stworzenia osobistego napisu. Niektóre strony dodatkowo oferują stworzenie nadruku z własnej grafiki, czy to wektorowej czy ze zwykłego obrazka o rozszerzeniu jpg. Niekiedy udostępniane są również generatory nadruków, dzięki którym projektowanie własnej koszulki przebiega wedle własnych upodobań- od kroju koszulki po umiejscowienie nadruków.

Istnieją również rozwiązania dla miłośników handmade’u, czyli robótek ręcznych. Samodzielne wykonanie nadruku na koszulce gwarantuje niepowtarzalność wzoru, na dodatek wykonanie grafiki jest stosunkowo łatwe. Podstawą jest zaopatrzenie się w farby akrylowe oraz żelazko. Wystarczy namalować na koszulce wzór, odręcznie lub poprzez wcześniej wycięty szablon, odczekać aż wyschnie i przyprasować na obydwu stronach żelazkiem (należy pamiętać aby na prawej stronie wcześniej zabezpieczyć malunek papierem). Tak utrwalony nadruk powinien utrzymać się przez długi czas, mimo wielokrotnego prania.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter

Be the first to comment on "Sposób na oryginalny strój- koszulka z nadrukiem"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.