Preply – rewolucja w nauce angielskiego przez Skype!

W obecnych czasach angielskiego uczą się już nawet niemowlęta. Praktycznie każdy młody człowiek startuje w dorosłe życie z bagażem wiedzy w zakresie języka angielskiego, również w pokoleniu starszym angielski to podstawa dla życia zawodowego, towarzyskiego. Warto proces nauki sobie usprawnić, urozmaicić. Warto pamiętać, iż aby języka nie zapomnieć należy go używać i nieustannie doskonalić swoje umiejętności. Osiągniecie poziomu komunikatywnej znajomości angielskiego nie jest końcem nauki, a bynajmniej być nie powinno. Języka uczymy się przez całe życie, zawsze znajdzie się coś, czego dotąd nie wiedzieliśmy, nie znaliśmy, zdarza się to również lektorom angielskiego. Tym samym moda na naukę angielskiego stała się wyzwaniem dla edukacji językowej w Polsce.

Wraz z upowszechnieniem się angielskiego i wzrostem popytu na naukę angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania powstały nie tylko szkoły językowe ale również liczne serwisy online pomagające w nauce. Poza witrynami z szeregiem prezentacji, wykładów i ćwiczeń do pobrania funkcjonują także platformy językowe oferujące e-kursy angielskiego oraz korepetycje przez Skype. Bezpłatne połączenia online nie tylko audio ale i video posłużyły do rozwoju edukacji językowej. Łącząc się w dowolnym czasie i miejscu z drugą osobą możemy rozmawiać towarzysko jak również skutecznie się uczyć. Używanie języka, jego stosowanie to najlepsze ćwiczenie praktyczne. Poprzez osobiste doświadczenie z językiem, interakcję z drugim człowiekiem uczymy się skutecznie. Nie są w stanie zapewnić nam takich doznać żadne z dostępnych kursów online i nie tylko online, które wyeliminowały element ludzki, spontaniczny i elastyczny. To właśnie z tego powodu korepetycje online zostały okrzyknięte rewolucyjnym sposobem na naukę, początkowo języka angielskiego, obecnie również innych języków i nie tylko języków obcych. Jedną z platform pośredniczących w realizacji korepetycji na odległość z użyciem komunikatora internetowego Skype jest Preply.com. W Preply dostępnych jest kilka tysięcy lektorów  native speakerów angielskiego. Szukając korepetytora i wsparcia merytorycznego jak i okazji do konwersacji warto dołączyć do Preply. Rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do wykupienia zajęć przez Skype, za to dzięki założeniu własnego loginu w serwisie możemy zyskać dostęp do bardzo pojemnych zasobów serwisu jakim są profile z danymi kontaktowymi do korepetytorów angielskiego z całego świata. Trudno tutaj nie znaleźć odpowiedniego lektora i oferty dla siebie. Są tutaj propozycje usług doświadczonych nauczycieli językowych jak i początkujących, dorabiających studentów.

Więcej na http://jows.pl/metodyka-nauczania-języka-angielskiego

Korepetycje z angielskiego przez Skype

…to szansa dla wszystkich którym brakuje czasu na kursy językowe i naukę we własnym zakresie, którzy potrzebują systematyczności i mobilizacji, a także autorytetu nauczyciela. Skype jest doskonałym narzędziem, które jest kompatybilne z niemal wszystkimi urządzeniami zarówno stacjonarnymi komputerami jak i mobilnymi telefonami, tabletami, czy laptopami. Dzięki połączeniu z internetem i posiadaniu zainstalowanego Skype’a możemy uczyć się nie tylko w domu, ale też w drodze, poza domem, w pracy, wszędzie tam gdzie zechcemy. Co się z tym wiąże, nie tylko naukę możemy przenieść w plener ale i uelastycznić godziny odbywania zajęć. Dopasowując zajęcia do grafiku, osobistych preferencji możemy uczyć się efektywniej. Interesująca forma zajęć pozwala na poczucie przyjemności z nauki. Widząc efekty nauki chętniej sięgamy po kolejne korepetycje z angielskiego przez Skype. Usługa korepetycji nie różni się od zakupu podręcznika. To od nas zależy, czy zdecydujemy by uczyć się z lektorem w trybie systematycznych i regularnych spotkań, sesji na Skype, czy też korzystając okazjonalnie z konwersacji online.

Preply zrewolucjonizowało edukacje językową dając internautom gotową bazę kontaktów wielu lektorów w jednym miejscu. Mając potrzebę poznawania odmiennych kultur, nabywania języka poprzez rozmowę między innymi o języku, jego niuansach regionalnych warto poznawać nowe osoby z Preply korzystając z pomocy native speakerów. Dzięki profilom w jakich umieszczają oni swoje zainteresowania możemy wybrać stosowne osoby, z którymi będziemy mieli wspólne tematy do rozmów. Tym sposobem nauka może stanowić nie tylko naukę języka ale szerszą wiedzę.

Więcej na http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-angielskiego

Konkurencyjne stawki godzinowe lektorów w Preply zachęcają do skorzystania z oferty, podobnie jak i darmowa lekcja testowa, czy pakiety zajęć w niższej cenie. Czytelność serwisu oraz jego nieustanny rozwój wpływają na rosnącą popularność w środowisku internautów zainteresowanych doskonaleniem swych kompetencji językowych nie tylko w języku angielskim ale także wielu innych jakie dostępne są w preply. Platforma edukacyjna ulega ewolucji zgodnie z oczekiwaniami jej odbiorców. Stała się interesującym miejscem dla korepetytorów, gdyż dociera do wybranej grupy docelowej tej grupy zawodowej, tym samym każdy korepetytor języka angielskiego chce dołączyć ze swym profilem usług do Preply. To świetna reklama, zaś dla użytkowników serwisu imponująco duża ilość lektorów jest odbierana pozytywnie, gdyż nie trzeba szukać korepetytora na wielu stronach, wystarczy wejść do preply. Brak kosztów za pośrednictwo to kolejny z plusów jakimi wyróżnia się platforma. Bezwzględnie to innowacyjne rozwiązanie na rynku, które przyjęło się doskonale wśród użytkowników.

Preply dba o wygodę uczniów online jak i tych, którzy preferują naukę stacjonarną, stąd też w bazie kontaktów zapewnia również ogłoszenia korepetytorów stacjonarnych. Przeszukując zasoby serwisu znajdziemy lektorów angielskiego z okolicy jak i z dalekich stron. By skorzystać z ich usług wystarczy pobrać kontakt i umówić się na zajęcia. Podczas zajęć można uzgodnić zakres materiału, metodę nauki itp. szczegóły. Wiele osób decyduje się na korepetycje z angielskiego przez Skype jako formę uzupełnienia i rozszerzenia wiedzy serwowanej w szkole. To idealny sposób na powtórkę i utrwalenie wiedzy przed egzaminem. Jednym wystarczy kilka spotkań, innym jedno. Brak zobowiązań umownych pozwala skorzystać z korepetycji jednorazowo przykładowo weryfikując swoją wiedzę, czy też postępy w nauce.

Warto wspomnieć iż popularna metoda nauki języka poprzez immersję, czyli naturalny sposób nabywania języka wraz z jego użytkowaniem i otoczenie się bodźcami językowymi doskonale koresponduje z korepetycjami online. Dzięki tej możliwości można swój proces edukacji wzbogacić o konwersacje online bez konieczności wyjazdy zagranicznego. Tuż obok aplikacji mobilnych do nauki angielskiego, jak i uczestnictwa w grupach dyskusyjnych, społecznościach poświęconych doskonaleniu angielskiego otoczenie się językiem można uzupełnić o internetowe korepetycje.

Komfortowa nauka z osobistym nauczycielem

… stała się powszechną metoda nauki, nie jest to już metoda ani kosztowna ani przeznaczona dla wybranych. Korepetycje przez Skype to także różnica w ujęciu, bowiem klasyczne korki stacjonarne kojarzone są głównie z nadrabianiem zaległości i douczaniem. Korepetycje online również mogą pełnić takie funkcje jednak dla wielu są czymś więcej. Preply służy pomocą zarówno tym, którzy pragną usystematyzować swoją wiedzę, jak i tym którzy oczekują rozszerzenia i dopasowania nauki do ich możliwości.

Autor: Preply.com, korepetycje z angielskiego przez Skype jako alternatywa do tradycyjnej nauki. Zapraszamy do Preply!

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter

Be the first to comment on "Preply – rewolucja w nauce angielskiego przez Skype!"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.