Perły Księżniczki

Infekcje grzybicze i bakteryjne nie są obce większości pań. Różne bywają objawy i ich natężenie, ale wspólna dla wszystkich jest konieczność udania się po pomoc do ginekologa.

Szczególnie narażone na infekcje miejsc intymnych są panie korzystające z publicznych basenów, toalet, ale również te chorujące na cukrzycę, przemęczone, stosujące terapię hormonalną, czy długotrwale leczone antybiotykami. Pierwszymi sygnałami zbliżającego się problemu są upławy, pieczenie i świąd okolic intymnych. Zaniechanie lub zlekceważenie tych objawów może doprowadzić do zakażenia kanału szyjki macicy i jajowodów, co w skrajnych przypadkach skutkuje nawet bezpłodnością.

Jaką stosować profilaktykę, by problem nigdy nie wystąpił?

W pierwszej kolejności należy zadbać o rzeczy najprostsze czyli regularne podmywanie się, zachowanie wyjątkowej ostrożności w toaletach publicznych, rezygnacja z jacuzzi, zażywanie odpowiednich dawek probiotyków podczas kuracji antybiotykowej.

Warto też posiadać w swojej domowej apteczce skuteczny środek zaradczy, który zgasi chorobę już po kilku dniach od wystąpienia pierwszych symptomów lub będzie lekiem zapobiegawczym.

Do takich specyfików bez wątpienia należy preparat o nazwie Perły Księżniczki znany w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Perły Księżniczki dostępne są w postaci globulek ze sznureczkiem, które aplikuje się do kanału pochwy stosownie do stanu zaawansowania choroby lub 1 raz w miesiącu w celach wyłącznie profilaktycznych. Skład tamponu zwalcza zagnieżdżone grzyby, bakterie i wirusy, a niejako „przy okazji” globulki zwiększają doznania podczas współżycia, ułatwiają prokreację i powodują blaknięcie różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych występujących na skórze.

W skład globulek wchodzi korzeń rabarbaru, ekstrakt z nasion Draceny smoczej, wysuszone owoce selernicy i wiele innych komponentów chętnie używanych w ramach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Taki naturalny specyfik pod ręką świetnie sprawdzi się w początkowej fazie infekcji i pozwoli uniknąć uciążliwej wizyty u lekarza specjalisty.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter