Oczekujesz prostej i efektownej koloryzacji? Wybierz farby do włosów Loreal Sublime Mousse!

Farbowanie włosów w domu zawsze stanowi pewne wyzwanie dla kobiety. Trudności może dostarczyć nie tylko sam proces koloryzacji, ale też wybór odpowiedniej farby do włosów, której zadaniem jest nadanie fryzurze intensywnego i błyszczącego koloru. Co zatem zrobić, by domowa koloryzacja była prosta i nieskomplikowana, a jednocześnie pozwalała osiągnąć efekt porównywalny do tego z salonu fryzjerskiego? Doskonałym rozwiązaniem mogą być farby do włosów L?Oreal Sublime Mousse. Podpowiadamy, jak wykonać domową koloryzację przy pomocy tych preparatów!

Jaki kolor włosów wybrać?

Jednym z ważniejszych punktów domowej koloryzacji jest wybór odpowiedniego koloru farby. To właśnie od niego w głównej mierze zależy powodzenie całego procesu farbowania włosów – nowy kolor musi być dopasowany nie tylko do obowiązujących trendów, ale też do naszego typu urody.

Bardzo ważnym kryterium jest właściwa ocena tonu kolorystycznego swojej cery. Jeżeli nasza skóra przybiera kolor różowy, szary lub lekko niebieski, będą nam pasować chłodne odcienie farb do włosów, np. subtelny zmrożony kasztan. Jeśli zaś cera ma odcień żółty, pomarańczowy lub lekko opalony, będą nam pasować ciepłe kolory farb, np. słoneczny złocisty brąz.

Zdecydowanie powinnyśmy też wziąć pod uwagę naturalny kolor naszych włosów. Najlepiej wybierać farby, które są o ton jaśniejsze lub ciemniejsze od naturalnego odcienia naszych włosów – w przeciwnym razie efekt koloryzacji może być nieco sztuczny i przerysowany.

Loreal Sublime Mousse – w czym tkwi jej wyjątkowość?

Można śmiało powiedzieć, że farba do włosów L?Oreal Sublime Mousse otworzyła nowy rozdział w koloryzacji włosów. Charakteryzuje się nie tylko delikatnym dla włosów składem, ale też piankową konsystencją, która bardzo dobrze rozprowadza się po powierzchni włosów, ułatwiając cały proces koloryzacji. Panie, które zdecydowały się na samodzielne farbowanie włosów przy pomocy Loreal Sublime Mousse potwierdzają, że jest to najłatwiejsza, a przy tym najefektowniejsza koloryzacja, z jaką miały kiedykolwiek do czynienia. Nakładanie farby przypomina mycie włosów szamponem, zaś efekt głębokiego i błyszczącego koloru jest naprawdę spektakularny. Co więcej, łagodny skład farby do włosów powoduje, że wnika ona w strukturę pasm, ale nie pozostawia na skórze intensywnych przebarwień, które są typowe dla koloryzacji przy pomocy tradycyjnych środków.

Jak farbować włosy?

 • Koloryzacja włosów przy pomocy farby w piance nie powinna sprawiać żadnych problemów nawet mało doświadczonym osobom. Jest to również idealna propozycja dla pań, które na farbowanie włosów w domu decydują się pierwszy raz.
 • Oczywiście, przy koloryzacji piankową farbą do włosów należy trzymać się instrukcji załączonej do opakowania – szczególnie ważne jest to, aby trzymać się podanego czasu trzymania preparatu na włosach.
 • Choć lekka farba jest praktyczne wolna od problemu nieestetycznych ?obwódek? na skórze wokół linii włosów, to warto mimo to zabezpieczyć ją niewielką ilością tłustego kremu lub wazeliny.
 • Farbę nakładamy na suche, ale nieumyte włosy – najlepiej, gdy ostatni raz włosy zostały przez nas umyte poprzedniego dnia. Dzięki temu pigment zawarty w farbie będzie lepiej wnikał w nasze włosy.
 • Aplikacja farby Sublime Mousse jest niezwykle prosta – po naciśnięciu pompki z dozownika wydobywa się pianka, którą rozprowadza się po całej powierzchni włosów, a następnie wmasowuje w skórę głowy – tak samo jak przy myciu włosów szamponem.
 • Po wyznaczonym na ulotce czasie farbę spłukuje się z włosów, a następnie nakłada dołączoną do opakowania odżywkę.
 • Przez następne kilka tygodni, podczas codziennej pielęgnacji włosów, warto stosować kosmetyki, które będą chroniły nowy kolor przed blaknięciem.

Share and Enjoy:
 • Facebook
 • Poleć
 • Wykop
 • Śledzik
 • Twitter

Be the first to comment on "Oczekujesz prostej i efektownej koloryzacji? Wybierz farby do włosów Loreal Sublime Mousse!"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.