Już sześć pań z Barlinka zaufało nam i wyjechało do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech – praca opiekunki

Myślisz o zmianie pracy? Jesteś osobą empatyczną, kochającą kontakt z drugim człowiekiem, lubisz pomagać innym? Być może praca opiekunki osób starszych w Niemczech jest właśnie dla Ciebie. Rozpoczęcie kariery jako opiekunka osób starszych daje wiele możliwości. Przyglądając aktualne oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech, na pewno natkniesz się na wiele różnych ogłoszeń. Jednak pamiętaj, że pewne i legalne zatrudnienie otrzymasz dzięki profesjonalnej agencji opiekunek osób starszych, takiej jak Sensis Care.

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych? Rodzinna agencja opiekunek osób starszych w Niemczech pomoże w znalezieniu stabilnego zatrudnienia

Dlaczego prowadzimy agencję dla opiekunek osób starszych? Bo priorytetem jest dla nas człowiek. Chcemy zapewnić godną pracę na bardzo dobrych warunkach, a tym samym zapewnić świetną opiekę seniorom. Oferowane przez nas zlecenia to praca u rodzin, z którymi współpracujemy od lat. Niemieckie rodziny poszukujące opiekunki dla seniora są z nami w dobrych relacjach, dlatego zawsze jesteśmy w stanie wypracować warunki, które będą zadowalające dla obu stron.

Oferujemy zarówno pracę w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin i płacimy swoim pracownikom na czas. Zapewniamy również ubezpieczenie zdrowotne, co jest bardzo ważne, jeśli zamierzasz pracować za granicą.

Oferujemy elastyczne godziny pracy i konkurencyjne stawki wynagrodzenia. Zapewniamy również swoim pracownikom kursy szkoleniowe, dzięki którym mogą oni podnosić swoje umiejętności, np. kurs znajomości języka niemieckiego, kurs pierwszej pomocy.

Opieka jest wymagającą pracą, ale może być bardzo satysfakcjonująca. Jeśli jesteś zainteresowana podjęciem pracy jako opiekunka osób starszych, Niemcy mają wiele do zaoferowania.

Wsparcie 24h 7 dni w tygodniu – koordynator zawsze do dyspozycji opiekunek osób starszych

Jeśli jesteś nową opiekunką osób starszych, ważne jest, abyś wiedziała, że nie ma nic złego w tym, że są dni, w których wszystko jest gorączkowe i stresujące. Koordynator z naszej agencji jest dla Ciebie dostępny 24/7! Naszym celem jest, aby każda opiekunka z nami współpracująca czuła nasze wsparcie. Możesz zgłosić się do nas z każdym problemem, w każdej chwili.

Dlaczego warto z nami współpracować – agencja opiekunek osób starszych Sensis Care

Jasne zasady współpracy

Decydując się na współpracę z agencją opiekunek osób starszych, masz gwarancję jasności i stabilnego zatrudnienia. Wszelkie formalności są omawiane tuż przed rozpoczęciem danego zlecenia, a wszystkie ustalenia znajdą się w umowie. Dla nas bardzo istotne jest, aby każda osoba, która chce pracować jako opiekunka osoby starszej za granicą, dokładnie wiedziała, jakie ma obowiązki, prawa, przywileje i możliwości. W umowie zawarta jest także dokładna wysokość wynagrodzenia, czas pracy i wszelkie ważne informacje dla pracownika.

Legalność zatrudnienia

Ofert pracy dla opiekunek w Niemczech można znaleźć naprawdę wiele. Jednak czy warto ryzykować swoim bezpieczeństwem? Z renomowaną agencją każdy z zatrudnionych opiekunów osób starszych ma zapewnione legalne i bezpieczne zatrudnienie. To agencja zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z wyjazdem za granicę. Cała organizacja wyjazdu leży po naszej stronie. Ponadto legalność zatrudnienia to podpisana umowa i zero niespodzianek. Oferty dopasowujemy indywidualnie – jeśli chcesz pracować na pół etatu, znajdziemy taką ofertę. Jeśli zależy Ci na pełnym wymiarze godzin, nie ma problemu. 

Kursy i szkolenia dla opiekunek osób starszych rozpoczynających pracę w Niemczech

Sensis Care od lat starannie dobiera swoich kandydatów i zapewnia im najlepsze możliwe szkolenia, w tym doradztwo psychologiczne i kursy języka niemieckiego. Pracując z nami, będziesz mogła skorzystać z tej wiedzy.

Wysokie zarobki – opieka Niemcy

Sensis Care jest jedną z niewielu agencji, które oferują pracownikom umowy na pełny etat. Oznacza to, że będziesz mieć gwarantowany dochód każdego miesiąca, zamiast martwić się o to, czy dostaniesz wynagrodzenie na czas, czy nie dostaniesz go wcale. Jeśli szukasz bezpiecznej pracy, w której wiesz dokładnie, ile pieniędzy zarobisz każdego miesiąca, to Sensis Care jest właściwym wyborem dla Ciebie!

Zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze wzrasta. Praca opiekunki osób starszych w Niemczech to świetna okazja do rozpoczęcia nowej drogi zawodowej. Czekają na Ciebie wysokie zarobki i satysfakcjonująca praca, która zmienia ludzkie życie na lepsze.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą oferującą pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych nad osobami starszymi https://sensiscare.com/

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter