Jaki prezent dla agenta ubezpieczeniowego?

Jaki prezent dla agenta ubezpieczeniowego

W poszukiwaniu oryginalnego prezentu dla osoby pracującej jako agent ubezpieczeniowy, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, możemy tu wykorzystać osobiste zainteresowania takiego człowieka, tak, by sprawić mu przyjemność czymś, czy interesuje się poza pracą, a po drugie możemy się oprzeć na jego zawodowych motywacjach. Trzecią opcją są tez uniwersalne pomysły z półki prezentów zabawnych, śmiesznych, albo luksusowych!

Wybieramy prezent dla agenta ubezpieczeniowego

Dziś mamy dla was kilka inspirujących propozycji na to, co wybrać w świątecznym (i nie tylko!) upominku dla kogoś zajmującego się na co dzień ubezpieczeniami.

Lista pomysłów:

  • Związane z zainteresowaniami: tu pole wyboru jest ogromne i zależy od tego czy wiem, co prywatnie daną osobę inspiruje. Może będą to atrakcje sportowe, książka, dobry film albo przynęta do wędkowania? Jeśli zainteresowaniami są szybkie samochody, możemy pokusić się np. o prezent w postaci vouchera na jazdę takim autem. Jeśli hobby stanowi składanie puzzli ? niech to będą puzzle, nie bójmy się tego!
  • alex sandZwiązane z pracą: w sposób oryginalny! Nie próbuj agentowi ubezpieczeń kupować ubezpieczenia bo to będzie grube przegięcie:) Postaw na coś, co z zawodem się wiąże, ale jest nietypowe. Dobrym przykładem może być np. książka, której bohater lub bohaterowie pracują w branży ubezpieczeń. Przykład: pozycja „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” autorstwa Alex Sand. Dostaniesz ją w wielu księgarniach. Ciepła, obyczajowa opowieść z nutką romansu zawsze przyjemnie się czyta, a dodatkowo obdarujesz kogoś prezentem, który zaciekawi właśnie z racji na podobny do głównych bohaterów zawód. Inny pomysł to gadżety ze sklepów reklamowych: możesz np. na kubku do kawy nanieść jakiś cytat typowy dla branży ubezpieczeń, albo postarać się o kalendarz na Nowy Rok, z atrakcyjnymi cytatami o zdrowiu i odpowiedzialności.
  • Luksusowe: np. eleganckie pióro, którym agent ubezpieczeniowy będzie mógł podpisywać kolejne umowy, cygaro, zegarek z charakterkiem, zestaw dobrych alkoholi w kryształowych butelkach albo ekskluzywna karafka na whisky. Oczywiście sprawdź najpierw czy taka osoba w ogóle lubi alkohol!
  • Praktyczne: jak np. voucher na szkolenie, o którym taka osoba od dawna marzyła, a nie było ją na nie stać.
  • Z adrenaliną: w granicach rozsądku! Np. lot balonem, skok na spadochronie itd. Tu należy jednak uważać i upewnić się czy ktoś, kogo obdarowujemy lubi takie klimaty. Nie ma co na siłę podsuwać ludziom rzeczy, które sprawią im raczej zakłopotanie niż radość.

Jak widzisz, pomysłów na prezent dla agenta ubezpieczeniowego jest całe mnóstwo!

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter