Inteligentne prasowanie

zelazko

Można założyć, że prasowanie nie ma zbyt wielu fanów. Można nawet dojść do wniosku, że większość czynność tę wykonuje, z delikatnie mówiąc, niechęcią. Wiadomo, najlepiej, aby ubrania prasowały się same. Co zrobić, aby jednak żelazko przestało się nam kojarzyć, z nudnym i niezbyt emocjonującym zajęciem?

Para w ruch!

Umówmy się. Żelazko to sprzęt, którego nie kupuje się tak często a dylemat, jakie wybrać, czeka większość z nas. Na rynku pełno jest różnych modeli, które ze sklepowych półek wołają: ?Kup mnie!?.

Największą jednak popularnością cieszą się żelazka parowe. Zawierają specjalny zbiorniczek, dzięki któremu wytwarzana jest para wodna. W zupełności wystarczają do codziennego prasowania. Pytanie brzmi, jakie żelazko kupić? Wybór tego typu sprzętu zależy od naszych oczekiwań i od tego, jak często będziemy go używać. Najlepiej zdecydować się na takie, w którym nie ma konieczności ustawiania temperatury. Pod uwagę też warto wziąć skuteczny system antywapienny, łatwość użytkowania, moc uderzenia pary czy rodzaj stopy.

Prościej, szybciej i bezpieczniej

Ile razy prasujemy w pośpiechu z dość marnym efektem? Tu bufka, tam hafcik, jeszcze gdzie indziej kant spodni. Trudne miejsca i wymagające skupienia. Niektóre materiały również nie chcą współpracować. Zatem jak to zmienić, aby nie oszaleć? Teraz można prasować ubrania z jedwabiu, lnu, bawełny czy kaszmiru w dowolnej kolejności ? bez zmiany ustawień temperatury. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się odmienną grubością, inną tolerancją na ciepło, lub inne ?okoliczności? towarzyszące prasowaniu. Żelazko marki Philips PerfectCare Azur zapewnia doskonałe rezultaty bez ryzyka przypalenia ubrań bądź nadania im niepożądanego połysku.

Niezmiernie ważne jest również bezpieczeństwo oraz energooszędność. Dlatego pamiętajmy też o funkcji automatycznego wyłączania, które samoczynnie wyłącza żelazko w celu zaoszczędzenia energii, jeśli nie było ono używane przez ok. 10 minut.
W dzisiejszych czasach możemy sobie pozwolić na wiele udogodnień. Liczy się również czas. Ma być szybciej i prościej. W czynnościach domowych, takich jak prasowanie, również szukamy nowoczesnych rozwiązań. Dzięki innowacyjnym technologiom, prasowanie nigdy nie było tak proste.

Share and Enjoy:
  • Facebook
  • Poleć
  • Wykop
  • Śledzik
  • Twitter

Be the first to comment on "Inteligentne prasowanie"

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.